ne iş yapsam
ne iş yapsam

Ne iş Yapsam Çok Para Kazanırım? Duyulmamış İş Fikirleri

İş kurmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında ne iş yapsam çok para kazanırım ve hangi iş tutar sorusu gelmektedir. Yapacağınız iş için gerekli olan sermaye miktarı kadar bu sermayeyi ne kadar sürede geri alabilirim sorusu da çok sorulanların başında gelmektedir. Bu nedenle ticarete atılmak isteyenler, kendi işini kurmak isteyenlerin bu konuda iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Bu yazımızda 2017 yılında çok kazandıran işler ve gelecek yıl çok kazandıracağı tahmin edilen işlerin neler olduğunu paylaşmak istiyoruz. Belirteceğimiz iş fikirleri sayesinde sizde Ne İş Yapsam Çok Para Kazanırım? sorusuna cevap bulabilir ve bu işlerden bir tanesini yapabilirsiniz.

Organik Tarım Uygulaması

Her geçen yıl insanların organik ürünlere olan talebini yeni bir sektörün oluşmasına neden oldu. İnsanların şehir hayatından kurtulup organik tarım yapan kişilerin bahçelerinden kendi elleri ile ürün toplayıp satın alması çok kazandıran işlerden biri olma yolunda. Sizde şehir dışında bir kaç dönümlük bir tarlada organik tarım ürünleri yetiştirerek para kazanabilirsiniz. Genellikle sebze ürünlerinin yetiştirildiği bu bahçelerde domates, biber, salatalık gibi ürünleri yetiştirerek insanların gelip

Ne iş yapabilirim diyenlere birçok önerimiz var!

kendi elleri ile toplamalarına izin vermeniz karşılığında para kazanırsınız. Daha büyük bir araziye sahip olanlar bu işi meyve ağacı dikerek daha geniş bir kitleye ulaşabilirler. Ne İş Yapsam Çok Para Kazanırım? sorusuna vereceğimiz ilk yanıt organik tarım yapmak olacaktır.

Bebek Ürünleri Üzerine Dükkan Açın

Her ne kadar kriz olursa olsun bundan etkilenmeyen veya en az etkilenen sektörlerden bir tanesi de bebek ürünleri olarak bilinmektedir. İnsanlar bebeklerinin ihtiyaçlarını kesinlikle ertelemezler. Onlar için yapılan her türlü fedakarlığı fırsat bilerek güzel paralar kazanabilirsiniz. Bebek ürünleri üzerine dükkan açmak geçen yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da çok kazandıran işler arasındaki yerini alacaktır. Sizde bebek giyim ,oyuncak, ayakkabı ve diğer bebek ürünleri üzerine bir dükkan açarak Ne iş yapsam sorusuna bir cevap bulabilirsiniz.

Bebek Ürünleri Üzerine Dükkan Açın
Bebek Ürünleri Üzerine Dükkan Açın

Evcil Hayvanlar İle İlgi İş Yapın

Ülkemizdeki binlerce vatandaşımız evinde evcil hayvan bakmaktadır. Bunların bakımı, yiyeceği, kuaförü ve bakımı için bir çok firma farklı konseptlerde hizmet vermektedir. Sizde isterseniz bu tür ürünlerin satıldığı bir mağaza açabilir veya evcil hayvan oteli açabilirsiniz. Yapacağınız hizmet karşılığında bir çok işten çok daha fazla para kazanabileceğiniz bu iş her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile sizi mutlu edecek bir sektördür. Ne İş Yapsam Çok Para Kazanırım? araştırmanız için evcil hayvan ürünleri ve bakımı işi alternatif olabilir.

Evcil Hayvanlar İle İlgi İş Yapın
Evcil Hayvanlar İle İlgi İş Yapın

Online Satış Ortaklığı

Son zamanların en çok kazandıran işlerinden birisi de internet üzerinden yapılan satış ortaklığıdır. Bu iş için anlaşacağınız firmaların ürünlerini kendi ürününüzmüş gibi rahatlıkla satabilir ve satılan ürün üzerinden belirli bir miktar pay alabilirsiniz. ürünler anlaşmış olduğunuz firmanın deposundan satın alan müşteriye gönderilmekte olup sizin herhangi bir masrafınız veya riskiniz bulunmamaktadır. Son yıllarda insanların internet üzerinden yapmış olduğu alışveriş oranlarına bakıldığında çok mantıklı bir iş olarak dikkat çekmektedir. Ne İş Yapsam Çok Para Kazanırım? iş fikirleri arasında İnternet üzerinden ortak satış sistemi çok cazip gözükmektedir.

Amigurumi Bebek Yapıp Satabilirsiniz

Bu bebekler günümüzde satışı oldukça revaçta olan ürünlerdir. Bu iş bira el becerisi ile alakalı olacaktır. Çünkü bu bebekler el ile örülerek biçimlendirilmektedir. Çok fazla malzemesi bulunmamakla beraber kendi tasarımınıza göre şekillendirebilirsiniz. İlk olarak bebeğin kafasını yapmanız gerekmektedir. Daha sonra gövdesini kollarını ve bacakları ile devam etmeli ve tüm parçaları birleştirmelisiniz. Son olarak ise farklı figürler ile kaş, göz, kirpik yapabilirsiniz. Farklı şekillerdeki bez parçaları ile bebeğinize elbise yaparak daha da güzel bir görsel haline getirebilirsiniz. Bu iş için gerekli malzemeler;

  • 2,5 numara örgü tığı,
  • 1 tane ten rengi iplik (zevkinize göre değişik de olabilir),
  • 1 tane beyaz ip,
  • 1 parça beyaz keçe,
  • Boncuk elyaf,
  • 1 çift 12 milimetre amigurumi göz gereklidir.

Malzemeler kafanızdaki stillere göre değişiklik gösterebilir. Bu malzemeleri bulunduğunuz yerdeki tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. İşinizi ilerletmeniz durumunda kendinize bir toptancı bulabilirsiniz. Ürünlerinizi kendinize bir sosyal medya hesabı oluşturarak burada satışa sunabilirsiniz. Online satışın yanı sıra bölgenizde açılan pazarlarda, tanıdıklarınızın cafe, pastahane gibi işletmelerine bir numune bırakarak veya arkadaşlarınız aracılığı ile insanlara duyurarak satışa sunabilirsiniz.

Kendi işini kurmak isteyenler için yukarıda vermiş olduğumuz Ne İş Yapsam Çok Para Kazanırım? örneklerden kendinize uygun olanını yapabilir ve sizde kısa sürede güzel paralar kazanabilirsiniz.


Bir yorum

  1. Geribildirim: Rossman Franchise Şartları Nelerdir? Kozmetik Bayilikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir