En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları 20189Kampanyaları

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları 2019 Kampanyaları

Kredi kartı ile 2019 yılında yapmış olduğunuz alış verişler’den bol hediye para ve faiz farkı olmaksızın nakit ( tek çekim ) ödemeler için 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanmak isteyen tüketiciler.! Sizlere diğer bankaların bilinmiş özelliklerinin yanı sıra en avantajlı olarak bu olanağı sağlayacak 5 süper kredi kartını tanıtmaktan iftihar duyuyoruz. Hangi bankanın kartı hepsinden çok daha avantajlı diyorsanız, hiç bankalara dolaşıp sorgulamanıza gerek yok. Biz bizzat sizler için tüm bankaları dolaşarak kampanyaları dahil olmak üzere güncel promosyonlarına kadar inceledik. Artık hangisine başvuru yapacağınız size kalmış.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Var!

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Var!

Kredi kartları hayatımıza girdiğinden beri bir çok ulaşması zor ürünleri rahatlık ile hiç birikim yapmadan elde ettik. Gerçi son zamanlarda çıkarılan yasa ile kredi kartı ile taksitli cep telefonlarına kısıtlama gelmesi biraz üzücü oldu ama kuşkusuz doğru kredi kartını seçerseniz diğer alış verişlerinizde ciddi avantajları yakalarsınız. Bu avantajları hemen kabaca sıralarsak.

 1. Tek çekim olarak yapmış olduğunuz alış verişlerde faizsiz yada çok düşük faiz oranları ile 12 aya kadar taksit avantajlarından yararlana bilirsiniz.
 2. Peşin fiyatına taksitli alış veriş yapa bilirsiniz. Bu benim kredi kartlarında en sevdiğim yönlerinden biridir ayrıca.
 3. Nakit para ihtiyacınızı çok düşük komisyon karşılığında sağlaya bilirsiniz. Bunu nakit çekim haricinde kuyumculardan küçük altın alıp bozdurma yolu ile daha az kayıp ile gerçekleştire bilirsiniz.
 4. İnternet üzerinden rahatlık ile GÜVENİLİR SİTE olması kapsamında istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
 5. Kredi kartı ile vergi ödeme dahil bir çok trafik borç cezalarınızı anında ödeye bilirsiniz.
 6. Para taşımak zorunda değilsiniz! Artık seyyar satıcılarda bile mobil kredi kartı tahsilat cihazları mevcuttur.
 7. Güvenilirdir, cebinizde yer işgal etmez.!
 8. Diğer bir sevdiğim avantajı ise hediye puan yani para verme özelliği. Belki bu yapılan alış verişe göre düşük miktarlarda olsa da inan ki zamanla ciddi hediye paralara ulaşıyorsunuz. Bu da oldukça güzel oluyor ?
 9. Yapılan tüm alış verişlerin tamamını bir kerede hesap kesim tarihinden sonra ödemek zorunda değilsiniz. Asgari tutarını dahi ödeseniz hiç bir kredi puanınıza zarar gelmeyecektir.
En avantajlı kredi kartı hangisi 2019 yılında rekabet var.

Bu ve bunun gibi kredi kartlarının bir çok avantajları vardır. Ama açık konuşmak gerekirse bu avantajları tüm kredi kartları sizlere 2019 yılında sağlamaktadır. Peki, kredi kartı alırken ne tür avantajlarına dikkat edilmelidir ?

 1. Kart kullanım aidatının olup olmadığına.. Bu senelik 70 lira ile 190 TL kadar çıkmaktadır.
 2. Nakit çekim faiz oranlarına
 3. Tüm alış veriş merkezlerinde geçerliliğine. ( Yurt dışı dahil )
 4. Nakit alımlarda bölmüş oldukları taksit sayılarındaki faiz oranlarına
 5. Otomatik ödeme talimatlarından ücret alınmaması

bakmak gerekir. Çünkü bu saydığımız oranlar kredi kartlarına göre değişmektedir. Hadi şimdi popüler olmuş olan tüm kredi kartlarını bir inceleyelim. Bakalım size en uygun olan hangisi?

En çok puan kazandıran kredi kartı 2019

En Avantajlı Kredi Kartı Peki Hangisidir ?

Benim için en büyük avantaj bir kere kredi kartı aidatı olmayacak arkadaş.! Onun haricinde ise ikinci önemsediğim konu her alış veriş mağazasında geçerliliği olacak. Bu iki çok önemli avantajı sağlayan kartlara ise günümüzde genelde FREE CART olarak adlandırılmaktadır. Kart aidatı olmayan ve her yerde geçerliği olan kredi kartlarımızı sıralarsak.

 1. 179,571 anlaşmalı mağazası olan QNB Finansbank ait olan Fix Card ilk sırada gelmektedir. Bu kartın hiç bir senelik kart aidatı yoktur.! Oldu ki kartınızı bile kaybetseniz sadece 15 liraya Fix Card anında yenilenmektedir. Kart limitiniz ise her bankada olduğu gibi aylık gelirinize göre değişmektedir.
 2. İkinci tavsiye edeceğimiz aidatsız kredi kartı olan HSBC Concept’tir. Bu kartımız Türkiye pazarında 100.000 mağaza ile müşterileri için anlaşma sağlamıştır.
 3. Son olarak ise aidatsız kredi kartı olarak sizlere İş Bankası Maximum önermekteyiz. Benimde kullandığım bu kart gerçekten hızlı müşteri hizmetleri ile oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Banka bizim için tam 319.558 mağaza ile anlaşma sağlamıştır. Üstelik alış veriş ve nakit avans çekim faiz oranları da bu saymış olduğum 2 bankaya göre %0,20 oranında daha düşüktür. Neden 3 sıraya koydum derseniz, bankadaki yoğunluk olabilir ?

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartı Hangisidir?

Bu benim en önemsediğim bir diğer konudur. Çünkü alış veriş yaptıkça kazanmak gibisi yoktur. Şimdi sizlere 2019 yılı için bankaların belirlemiş olduğu 1.000 lira için hediye para oranlarını listeleyecek.

 1. Garanti Bankası Bonus Kart: Diğer bankalara göre %100 daha fazla hediye para veren Bonus Card 1.000 lira seviyesinde yapılan alış veriş için 20 lira hediye para vermektedir. Kartın senelik aidatı 119 liradır.
 2. Akbank Axess Klasik: 1.000 lira harcamalarınıza 10 lira hediye para vermektedir. Kartın senelik aidatı ise 108 liradır. Çok kredi kartı kullanıyorsanız tavsiye ederim.
 3. İş Bankası Maximum Aidatsız Kart: Hem aidatı olmayan bu kartımız da 1.000 liralık yapılan alışverişlere 20 lira hediye para vermektedir.

Bu iki en önemli kritere göre bana kalırsa gecenin yıldığı İş Bankası Maximum Aidatsız kredi kartı ? Sizce de öyle değil mi ?

Tüketicilerin kredi kartı başvurusu yaparken en çok dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de yapılan harcamalarına karşın bankanın vermiş olduğu hediye para miktarıdır. Bankalar hediye para verme oranını 1.000 liralık yapılan alış verişlere göre % olarak değerlendirmektedir. Genel olarak ortalama 10 lira ile 20 lira arasında bu oran karta göre değişmektedir. Harcama miktarı arttıkça kazanacağınız hediye parada doğal olarak aynı orantıda artacağı için bu %100 fırsatları göz önüne almadan kart sahibi olmamanızı tavsiye deriz.

Harcadıkça Kazandıran Kart Var mı?

Bankalar arasından ki tatlı rekabet kredi kartlarına da yansımıştır. Müşteri sahibi olmak isteyen bankalar ilk zamanlar mümkün olduğu kadar çok mağaza ile anlaşma sağlamıştır. Daha sonra rakiplerinin de aynı firmalar ile anlaşma yapmasına karşın farklı rekabet güçlerine kavuşmak için bir çok yenilikler eklemişlerdir. Bunların en başında hiç şüphesiz taksitli alış veriş olanakları ile otomatik ödeme talimatları gelmektedir. Tabi bir müddet sonra buda yeterli gelmeyince artık müşterileri hem elinde tutmak hemde hedef kitlelerine erişmek adına hediye para uygulamalarına geçmişlerdir. Bu uygulama için ise bankalar çeşitli isimler kullanmıştır. Kimi banka BONUS PARA kimi ise Chip Para gibi isimler de koymayı ihmal etmemiştir. Nihayetinde hepsi tek bir kapıya yani hediye paraya çıkmaktadır. Tabi artık çok fazla eklenecek bir yenilik kalmayınca rekabet ortamından düşmek istemeyen bankalar hediye olarak verdikleri para miktarlarını yükseltmiştir. Bu oranlar bankalara göre ciddi olarak değişiklik göstermektedir.

Bankaların Kredi Kartlarına Vermiş Olduğu Hediye Para Oranları

Bankaların vermiş olduğu hediye paralar yapılacak olan 1.000 liralık alış verişe göre hesaplanmıştır.

 • Garanti Bankası Bonus Cart: 20.00 lira
 • Garanti Bankası Money: 20.00 lira
 • Akbank Axess Klasik: 10.00 lira
 • ING Bonus: 20.00 lira
 • ING Bankası Pegasus Plus Kart: 20.00 lira
 • İş Bankası Maximum: 20.00 lira
 • İş Bankası Maximilles: 10.00 lira
 • Ziraat Bankası Bankkart Combo: 10.00 lira
 • Yapı Kredi Adios: 1.00 lira
 • Yapı Kredi Wrodcard: 0.50 lira
 • Finansbank Cardfinans Classic: 1.00 lira
 • Finansbank Fix Card: 1.00 lira
 • Yapı Kredi Wordcard Gold: 1.00 lira
 • Vakıfbank Wordcard: 0.50 lira
 • HSBC Advantage Classic Card: Bilgi paylaşılmamıştır.!
Bankaların Kredi Kartlarına Vermiş Olduğu Hediye Para Oranları
Bankaların Kredi Kartlarına Vermiş Olduğu Hediye Para Oranları

Senelik Kart Ücretleri Ne Kadardır?

Vermiş oldukları hediye para / puan oranları oldukça güzel gözüküyor. Bunların yanı sıra hepimizin bildiği gibi bir de şayet çalışmış olduğunuz iş yeri banka ile anlaşmalı değilse bir de senelik kredi kartı aidatı vardır. Gerçi artık üşenmezseniz kredi kartı aidatını e-Devlet üzerinden geri alma başvurusu kolaylık ile yapabiliyorsunuz. Her neyse, hiç o topa girmeden bence en güzel direk aidatsız kredi kartı almaktadır. Yada kesilen tutarın çok olması gerekir.

 • Akbank Axess Wings listemizde 124 liralık kart aidatı ile ilk sırada
 • Yapı Kredi Adios 121 lira senelik kart aidatı ile lisemizde ikinci sırada yer almaktadır.
 • Garanti bankası Bonus Card: 119 lira
 • ING Bonus Card Plus: 118 lira
 • Card Finans Classic: 117  lira
 • İş Bankası MaxiMilles: 110 lira
 • Yapı Kredi Wordcard Gold: 104 lira
 • Garanti Bankası Money Card: 102 lira
 • HSBC Advantage Classic: 97 lira
 • Yapı Kredi Wordcard: 91 lira
 • Vakıfbank Wordcard: 86 lira
 • ING Pegasus plus kart: 59 lira
 • İş Bankası Maximum Klasik: 59 lira
 • Halkbank Paraf Kart: 32 lira
 • Ziraat bankası Maximum Klasik: 29 lira

olmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartları da Vardır!

Şimdi sizlere 3 bankaya ait aidatsız kredi kartları hangileridir hazır yeri gelmişken onları da tanıtalım. Bence en fazla hediye para veren kredi kartı kadar bu etken de çok önemli.

 1. HSBC Concept
 2. İş Bankası Maximum Aidatsız
 3. Finansbank Fix card

Artık tüm değerlendirmeleri yaparak en çok hediye para veren kartı kendiniz seçebilirsiniz.


Bir yorum

 1. Asıl aidatsız kredi kartı veren banka Enpara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir