Böbrek Satın Almak İsteyen Aileler ve Hastalar Zenginler Telefon Numaraları

Böbrek Satın Almak İsteyen Aileler ve Hastalar (GÜNCEL)

Borçlar yüzünden böbreğimi satmak istiyorum ilanları her geçen gün çoğalıyor. Bankalardan, akrabalarından, tefecilerden borç para bulamayın vatandaş son şans olarak böbreğini satmayı amaçlıyor. 50-100 bin lira borcu olanlar 300-500 bin liraya böbreğimi satarsam, geriye kalan parayla da geçinir giderim diyor. Ancak ülkemizde organ ticareti, böbrek satışı kanun gereğince yasaklanmış olduğu biliniyor. Böbreğimi satmak istiyorum, kaç para eder, hastaların ve zenginlerin telefon numaraları, arayan aileler gibi arama sorguları gerçekleştiren okuyucularımız için böbrek satmanın yasal boyutunu araştırdık.

Böbrek Arayan Hastalar Var mı?

Ülkemizde şuan itibariyle 22 Bin civarında diyaliz hasta mevcut. Bu hastalar şuan için böbrek nakli bekliyor. Böbrek Satın Almak İsteyen Aileler ve Hastalar açısından olaya bakıldığında şuan ülkemizde 60 binden fazla vatandaşımız böbrek nakli bekliyor. Ancak maalesef bağışçı olmayı kabul eden vatandaşlarımızın sayısı çok az. Bu sebeple insanlar parayla böbrek satın almaya yöneliyor.

Böbrek Arayan Hastalar Var mı
Böbrek Arayan Hastalar Var mı?

Ülkemizde böbrek satışı her ne kadar yasak olsa da, çaresizlik nedeniyle böbreğini sattığını beyan eden, sosyal medyada ve diğer platformlarda böbrek satışı için alıcı arayan, telefon numaralarına ulaşmak isteyen binlerce insan mevcut. Buna karşılık böbrek yetmezliği ve diğer rahatsızlıklar nedeniyle hastanelerde tedavi gören ve böbrek nakli bekleyen binlerce de hasta var. Bu hastaların bir kısmı zengin olması ve maddi durumu nedeniyle para karşılığı da olsa böbrek almaya razı durumda. Maddi durumu olmayanlar ise gönüllü bağışçı aramaktalar. Ülkemizde olduğu gibi, yurt dışında ikamet eden ve böbrek satın almak isteyen hastalarda, gerek kendileri gerekse hastaneler aracılığıyla verdikleri ilanları sosyal medya da görüntüleyebilirsiniz. En başta söylediğimiz gibi, organ ticareti suçtur! Bu hastalarla zenginlerle veya yurt dışında ki vatandaşlarla iletişim telefon numaralarından irtibat kursanız da, TCK gereğince suç işleyeceğinizi unutmayın. Çünkü sadece organ satın almak veya ticaretini yapmak değil, satmakta suçtur!

Böbrek Satmak Yasal mı? Cezası Var mı?

Daha önce borçları yüzünden böbreğini satmayı amaçlayan bir kişi hakkında Yargıtay tarafından verilen karar metni aşağıda yer almaktadır.

Sanığın savunmalarında belirttiği üzere, borçlarını ödemek için böbreğini satmaya karar verip, internet aracılığıyla tanıştığı organ alıcısı olan diğer sanıkla irtibata geçerek anlatılan şekilde atılı suçun işlendiği olayda, ekonomik sıkıntısını, hayati önem taşıyan bir organını para karşılığında satmak dışında başka bir yolla giderebilme imkanının bulunması, öte yandan kişinin ekonomik sıkıntısını bu şekilde gidermeyi tercih etmesinde tehlikenin ağırlığı ile konu ve kullanılan vasıta arasındaki orantıdan da söz edebilme imkanının bulunmaması ve söz konusu eylemin hukukun genel ilkeleri gereğince kişinin bedeni üzerindeki tasarruf yetkisinin sınırlarının aşılması niteliğinde olması karşısında, atılı suçtan mahkumiyetine karar verilmesinde usul ve yasaya aykırılık bulunmadığı anlaşılmakla tebliğnamede ki bu hususa dair bozma düşüncesine iştirak edilmemiştir.

Böbrek satmak yasal mı
Böbrek satmak yasal değildir.

Kişinin ailesi veya yakınlarından birinin, herhangi bir karşılık beklemeksizin ticari bir ilişki anlamında olmayacak şekilde böbreğini vermesi ve bu hususun yasal prosedürlere uygun olarak yapılması TCK 25/2 maddesi gereğince ceza gerektirmeyebilir. Ancak bu konuda ayrıntılı bilgi almak için yasal temsilcinize başvurmanızı öneririz.

ÖNEMLİ:  Futbolcular Maddi Yardım Yapıyor mu?


Böbrek Ticareti Türk Ceza Kanununa Aykırıdır!

Bunun haricinde böbreğimi satmak istiyorum diyen vatandaşımız, kendi rızasıyla böbreğini satsa dahi, bu işlem kanuna aykırıdır. Doku ve organ bağışı serbest olsa da, bu işin ticaretinin yapılması yasaktır.  Bu hususu düzenleyen kanun metni;

Türk Ceza Kanunun 91. Maddesinin 3. Fıkrası;

(3) Organ veya doku satın alan, satan, satılmasına aracılık eden kişi hakkında, birinci fıkrada belirtilen cezalara hükmolunur.

Bu maddede belirtilen organ ve doku ticareti, suç olarak tanımlanmıştır. Söz konusu suçun oluşabilmesi açısından kişiden veya ölüden organ veya dokunun, hukuka uygun bir şekilde alınmış olup olmamasının önemi yoktur. Burada önemli olan, organ veya dokunun para veya sair bir maddî menfaat karşılığında tedavüle tabi tutulmasıdır. Bu bakımdan, söz konusu suç, çok failli bir suç niteliği taşımaktadır.

Böbreğimi Satmak İstiyorum Borcumu Ödemek İçin

Yukarıda anlatıldığı üzere kaç paraya olursa olsun, böbreğinizi satmanız kanunlara göre suç teşkil etmektedir. Bu sebeple eğer borcunuzu ödemek istiyorsanız yasal yollara başvurmanızı öneririz. Bu yolların başında bankalardan tarafından sunulan ihtiyaç kredisi fırsatları yer almaktadır. Bankaların herhangi birinden ihtiyaç kredisi çekebilir ve borçlarınızı yapılandırarak taksit taksit ödeyebilirsiniz.

“Böbreğimi Satmak İstiyorum Borcumu Ödemek” İçin Diyenlere Taviyeler!

Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız ve aylık sabit gelire ihtiyacınız var ise, maddi durumunuzun yeterli olmadığını belirterek Devletin yardım kuruluşlarına başvuru yapabilirsiniz. Bu kuruluşların başında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Gelmektedir.

SYDV haricinde Belediye başkanlıkları da bütçeleri oranında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza maddi yardım olanağı sağlarlar. Bu yardımlar;

 • Eğitim,
 • Sağlık,
 • Yakıt,
 • Gıda ve Giyecek

yardımı olabilmektedir. Bazı kuruluşlar ve vakıflar ise her ay elden para ödemesi yapmaktadır. Böbreğim kaç para eder hesaplaması yapmak yerine bu kuruluşlara başvurmanız en doğrusudur.

Organ Bağışı Nasıl Yapılır?

ORGAN-BAĞIŞI-ŞARTLARI-NELERDİR

Organ bağışı bağışçının sağlığında kendi rızası ile razı olması durumunda vefatından sonra bağışlanabiliyor. Veya kişi hastanede beyin ölümü gerçekleşmiş olması gerekiyor.

Bağışçının iç organlarına zarar oluşturan şeker, enfeksiyon veya kanser hastası olmaması gerekiyor.

Hastanın vasilerinin de iznin olması gerekiyor.

Bağışçı vefat etmeden önce tüm organlarını veya bir bölümünü bağışlamış olasa bile, beyin ölümünden sonra MUTLAKA yasal vasilerinden izin alınması gerekiyor.

Eğer paraya ihtiyaç duyuyorsanız Bankalara, Yasal Finans Kurumlarına başvurun. Son çare olarak Tefeciler haricinde Senetle Borç Kredi Veren Kişiler ve Firmalar ile irtibat kurun. Böbreğinizi satmaktan vazgeçin! 

Böbrek satmak suçtur. Bu konuda lütfen yorum yazarak iletişim bilgilerinizi paylaşmayın!
Oy Verirmisin?
[Total: 12 Toplam: 4.1]

344 yorum

 1. Merhaba borçtan dolayı bübreyimi satmak istiyorum kan gurubum A+

 2. Acil böbregimi satmak istiyorum borcum var acill

 3. Böbrek ya da karaciğer acil ihtiyaç nedeniyle satıyorum. ilgilenen var mı

 4. 28 Yasindayim hic bir saglik sorunim yok karaciger yada bobregimin birini satmakistiyorum 0534

 5. böbrek bağışlmak istiyorum

 6. 50 yaşında sigara ve alkol kullanmıyorum böbreğimi ve karaciğerimi borcumdan dolayı satmak istiyorum

 7. yaşım 49 böbreğimin tekini satmak değilde biraz borcumun karşılanması karşılığında uygun kişiye bağışlamak istiyorum

 8. b rh pozitif kan grubum böbregimi satmak istiyorum 5 0

 9. boşuna burdan ben dahil herkes yazıyor çünkü burdaki yorumlarda iletişim bilgisi yzdığınızda operatör tarafından siliniyor anlıcağınız boş rabbim herkesin yardımcısı olsun yinede yazayım arh- kan grubum sağlık sorunum yok alkol kullanmadım hiç böbreğimin tekini bağışlıyorum ihtiyacı olan ulaşsın

 10. 35 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum çok zor durumdayım hiçbir sağlık sorunum yok böbreğinin bağışlamak istiyorum 300 tl istiyorum 0 rh pozitif kan gurubun ilgilenenler yazarsa diye dönüş yaparım seyehat engelim yok hemen bağış yapabilirim

 11. Şartlar uygun olursa, böbreğimi bağışlamak istiyorum. 0 rh +

 12. 29 yaş B rh + BOBREGIMI SATMAK ISTIYORUM

 13. Arkadaşlar burada gerçekten bu işi yapan varsa bana lütfen ulaşsın. Mail adresini herkes gibi bende çok zor durumdayım, başka çarem olmadığı için böyle bir şey yapmak istiyorum. Ya yokmu ciddi bir insan, bana yardımcı olacak.

 14. merhaba, böbreğinizi 500.000 dolara satmak istiyorsanız, şimdi acil donörlere ihtiyacımız var. Sperm, yumurta, böbrek veya karaciğer donörü olmaya hazırsanız derhal hastane doktoruna başvurun.

 15. Böbrek bağışçısıyım B rh negatif

 16. selam adım yunus ist yasıyom yasım 26 alkol yok sıgara yok böbreğimi borçlarımdan dolayı acil satmak istiyom 05

 17. Zor durumda kaldigim icin acil bobregimin tekini satmak istiyorum herhangi bir saglik problemim yok lutfen ciddi alicilar bana ulassin kn grubu Berac pozitif
  alkol uyusturucu hic kullanmadim yasim 23 8

 18. Ben ankaradan bayram böbregimin birini satmak istiyorum ab eras pozitif detayli bilgi için arayin konusalim 0 3

 19. Merhaba bobregimi satmak istiyorum a rh pozitif yas 30

 20. Borçtan dolayı bir böbreğini satıyorum yaş 45 alkol yok kam gurubu org+pozitif numaram 0553 2

 21. arh – böbreğimi büyük sıkıntılarımdan dolayı bağışlamak istyrum burdan öyle atan tutan saçma sapan yorumlar yazan dalga geçenler hayatın daha gerçek yüzüyle karşılaşmayanlardır etrafınızda zorda olduğunuzda tutan bi el yoksa herşeyi yapparsınız o zman 37 yaşındayım sağlık sorunum yok alkol hiç kullanmadım ihtiyacı olan ciddi alıcı olan varsa ulaşsın dolandırcılar sakın aklınızdan geçirmeyin hayatınızı karartırım rabbim herkesin yardımcısı olsun herkese şifa versin whatsaptan mesaj bırakın

 22. Arh _negatif böbrek veya karaciğer bağışlamak istiyorum 0552 41 mesaj çekin ben ararım

 23. Arkadaşlar merhaba. Moderator benim yorumlarımı yayınlamıyor. Bende belirli bir ücret karşılığı böbrek bağışı yapabilirim. 49 yaş, kan grubum A Rh (+), istanbul, herhangi bir sağlık sorunum yok. Lütfen ciddi iseniz arayın çünkü dolandırıcılık peşinde olan insanlarda var. Bana sak adresimden ulaşabilirsiniz.

 24. ACİLLLL– İÇİNDE BULUNDUĞUM BORÇLAR NEDENİYLE SATILIK (0-NEGATİF) BÖBREK– TÜM TAHLİLLLERİM YENİ YAPILMIŞ VE NAKİL İÇİN HEMEN HAZIR DURUMDAYIM…LÜTFEN CİDDİ OLAN HASTA VE HASTA YAKINLARI ARASIN–İSTANBUL İÇİ NAKİL İÇİN ÖZEL HASTANEDE VARDIR .CİDDİ OLANLAR ACİL ARASIN..FİYAT 30.BİN TL PAZARLIK FELAN YOK..—İSTANBUL–054

 25. 32 yaşındayım böbreğimi bağışlamak istiyorum
  Kan grubum AB(+) KOCAELİ/İZMİT
  508

 26. Merhaba borçtan dolayı bübreyimi satmak istiyorum kan gurubum arh+ ilgilenenler burdan ulaşabilir 053 4

 27. Satılık BÖBREK Kan grubum (B RH -) trakya bölgesinde hikamet etmekteyim ulaşın gerekli detayları konuşalım .

 28. Böbregimi bağışlamak istiyorum yaşım 25 kan grubu O rh negatif numaram 0541

 29. Merhaba borç larından dolayı böbreğimin birini satmak isdiyorum B RH negatif kankurubum 36 yaşındayım İzmir de oduruyorum sağlık sorunum yok borç larımı ödeyemezsem yaşamanın anlamı yok acil almak isteyenler mesaj atsın

 30. Kara ciyerimi bağışlamak istiyorum kan gurubum brh pozitif

 31. B+ böbrek bağışlanır

 32. yaş: 42
  0 rh+
  sağlık sorunum yok
  alkol yok
  sigara yok
  istediğim rakam 200.000 tl
  tercihen istanbuldaki bir hastaya verebilirim
  detayları mailden görüşebiliriz

  • Böbreğimi bagışlamak istiyorum yas 28 hiçbir saglık problemim yoktur kan grubum 0 RH (-) negatif tel 5

 33. bağışlamak istiyorum ab rh _

 34. Sağlık problemim yok tüm foksiyonlRım çalışıyor böbreğimin birini satmak istiyoru e posta irtibat adresim tugra

 35. Eskişehirdeyim. Böbreğimin birini anlaştığım kişiye satabilirim. AB rh(+) kan gurubum. Alkol, uyusturucu madde felan hiç kullanmadım. Telefon numaramı vermek istemiyorum o yüzden mail adresimi yazıyorum. Mail adresim: buradan ulaşabilirsiniz.

 36. Acil nakit ihtiyacim oldugundan böbregimi satmak istiyorum bursa gemlik 40 yasindayim

 37. 39 yaşındayım. alkol yok. böbreğimi vermeye hazırım. borçlarımdan dolayı çok zor durumdayım.

 38. Böbreğimi satmak istiyorum.
  0(rh)+
  Kadın
  28 yaş
  Evlatlarımın geleceği icin bunu yapıyorum.
  Bana mail adresimden dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 39. Anakarada oturuyorum madi durumlardan dolayı bobregimin birini bagislamak istiyorum kan gurubun B eraj pozitif

 40. Merhaba
  Acil:Brh+pozitif böbreğimi veriyorum yaş 45 istanbul

 41. Karacıgarımı satmak ıstıyorom gan gurobom 0 + Saıyd araıyn lütfen

 42. Son derece sağlıklıyım zararlı alışkanlığım yok A rh – kan gurubum,gercekten sağlık sıkıntısı olan hastaya seve seve bağış yaparım… dan bana ulaşabilirsiniz.

 43. Böreğimi satmak istiyorum. B rh (+) pozitif kan gurubum. Herhangi bir sağlık problemim yoktur. Alkol sigara zaten yok. Benim acil paraya ihtiyacım var. Oyuzden mümkünse durumu iyi olup acil ihtiyacı olan yazsin ikimizde işimizi hayırlısıyla görelim.

 44. Böbreğimi belli bi miktar para karşılığında vermek istiyorum borcum var 55 9 boş konuşan aramasın

 45. meb ben 27 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum 0rh+ kan grubum ulaşmak isteyen faceden ulaşabilir

 46. Böbreğimi bağişlayabilirim yaşim 21 alkol fln kullanmıyorum

 47. Merhaba yas 23 sağlık sorunum yok böbreğimin birini 200 bin tl karsiliginda bağışlıyorum sigara kullaniyorum alkol ve madde yok 031

 48. Böbregimi satmak istiyorum acilen kan grubum Arh+ pozitif izmirde yaşıyorum bana burdan ulaşabilirsiniz

 49. 31 yasındayım arh- kan grubum saglık proplemim yok ssk mevcut degil hastane masraflarınıda karşılaması lagzım alıcının böbregimi maddi sıkıntılardan dolayı bagıslıcam burdan irtibata gecebilirsiniz acil durum yer samsun

 50. Sıkıntılarımdan dolayı böbreğimin birini satmak istiyorum çok şükür hic bir sağlık sorumun yok alkol veya madde kullanmıyorum sadece sigara var iki günde 1 paket kullanıyorum kan grubu 0RH+

 51. Merhaba, böbreğimin tekini satmak istiyorum, hiçbir sağlık problemim yok , A rh +

 52. ab rh + kan grubum madii sıkıntılar yüzünden böbreğimi satmak istiyorum ilgilenenler özelden dönüş yapabilir

 53. böbregimi satıyorum 38 yaşındayım içki sigara kullanmıyorum hiçbir saglık sorunum yok borclarımdan dolayı satıyorum 0rh +kan grubum

 54. A rh+ kan gurubum bobregimin birini verebilirim yaşım 22 hiçbir sağlık problem mim yok fiyat 500 bin
  İyi günler dilerim

 55. B rh + acil böbreğimi satiyorum

 56. 36 yasindayim abrh+ bayan

  • Böbreğimi borçlarımdan dolayı satma kararı aldım.
   Yaş 32 a+ pozitif
   2 cocuk bakıyorum zor durumdayım.

 57. 27yasindayim hiç bir sağlık sorunum yok.gayet sağlıklıyım ve hiç bir madde kullanmadım sigarada kullanmıyorum sağlığıma gayet dikkat ediyorum ve böbreğimi bağışlamak istiyorum

 58. 0rh + .1 bobregimi satmak istiyorum ihtiyacı olan arasin ciddi olan acil 300 bin fiyat test sonuclarim var ilgilenen arasın

 59. Ankara’da tutuyorum böbreğimi birini bagislicam maddi durumum bozuk ilgilenenler yazsin

 60. Ankara’da oturuyorum maddi durumdan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum çok acil

 61. mardinli sefil

  yaş 20 0 rh + pozitif sigara alkol yok… borçlarım nedeniyle böbreklerimden birini belli bir para karşılığında bağışlamak istiyorum. hem ben borçlarımdan kurtulur ve sağlıklı bir psikolojiyle yaşarım , hemde böbreğe ihtiyacı olan hastalarımız şifaya kavuşur. ilgilenen varsa ulaşsın bana.

 62. selam sakaryadan yasın saglık sorunum yok tum tahlıller mevcut cıddı alıcılar varsa bobregımı satıyorum eger alıcısı varsa bana ulasabılır

 63. Ankara’da oturuyorum 40 yaşindayim maddı durumum çok kötü iş arıyorum bulamıyorum evime ekmek götürebilirim böbreğimi bıtanesini satmaktan başka çarem kalmadı

 64. Ankara’da oturuyorum 40 yaşındayım matı senelerden dolayı böbreğimi birini satmak istiyorum suç biliyorum ama evime ekmek götürmesi keten sonra

 65. Bwba maddi onuda yarimci olacak birine bobregimi vermeknistiyorum

 66. satılık böbrek brh+ yas 29 sıkıntrısız sahibinden

 67. Satilik bobrek a rh +

 68. BEN 3.YETİM KIZ ÇOÇUĞUNA BAKMAYA ÇALIŞAN EŞİ VEFAT ETMİŞ ŞU AN MADDİ DURUMU HİÇ OLMAYAN BORÇ BATAĞINDA YAŞAYAN İŞSİZ ÇARESİZ BİR BABAYIM ACİLEN BÖBREĞİMİ SATIYORUM KAN GRUBUM (0-NEGATİF) LÜTFEN İLGİLENENLER BENİ ACİL ARASIN YADA MESAJ ATSIN LÜTFEN (CİDDİ OLANLARI BEKLİYORUM)SAYGILARIMLA.

 69. 0-rh Negatif Alkol sigara kullanmadim ulaşın

 70. 0+pozitif yaş 25 böbregin birini vermek istiyorum alkol yok uyuşturucu yok sigara var 😀

 71. 50 yasindayim bu zamana kadar sigarim alkolum olmadi ailevî sikintilardan ve borclarimdan dolayi satmak istiyorum Allah acil sifalar versin

 72. saçma gele bilir ama durum böyle yuvam dagıldı ve iki kızım var. borçlarımı ödeyince kızlarıma kavuşcam
  ankarada yaşıyorum yaş:37 kan gurubum: arh (+) ihtiyacı olan ulaşsın

 73. Borcum dan dolayı böbreğini satmak ıstiyorum 50 bin tl ye verebilirim

 74. 0rh+ kan gurubuyum sağlık sorunum yok böbregimi 450 bin tlye satıyorum ilgilenenler bana ulaşsın kimse boş laf etmesin cok acil ihtiyacım var

 75. Satılık böbrek hicbir saglik sorunum yok hicbir kotu alışkanlığım yok bazı sıkıntılardan dolayı böbreğimi satmak istiyorum cok acil kan gurubun A+rh pozitif

 76. Halil ibrahim yildiz

  Acil ihtiyaclarimdan dolayi bobregimi satiyorum . 80 bin tl ye Birakarim hic bir madde ve sigara dahibkullanmiyorum

 77. 0+ yaşım 22 ihtiyaç Tan böbrek satıyorum

 78. Yaşım 28 kan grubum ab rh + 50 binliraya bırakırım böbreğimi sigara alkol yoktur

 79. iyi gunler 39 yaşındayım maddi durumumdan dolayı böbreğimin birini vermek istiyorum 0RH+ kan gurubum ihtiyacı olanlardan cevap bekliyorum

 80. Çocuklarım hasta maddi olarak eşim tek başına yetişemiyor borcumuzda var ben çalışamıyorum çocukların tedavisiyle ilgilenyorum böbrek verebilirim BRH+ Allah hepimize acil şifa versin

 81. isimsiz kahraman

  Merhabalar yaş 26.5 böbreklerim mevcut olarak vücudumda işlev görmektedir. Sağlıklı bir ortamda samimi ve net anlaşmalar çerçevesinde gerekli işlemi alıcısı ile yapmaya hazırım. Fiyat konusunda öyle yukarıda yazılan 500-600 bin gibi saçma sapan rakamlara girmeyeceğim. Pazarlık olayı bu tarz bir konuda saçma oalcağından ötürü düşünmemekteyim, yalnız yinede bir ortak nokta belirleyebiliriz.

 82. Merhaba acil böbreğimi satmak istiyorum kan gurubun B RH negatif (-)

 83. Merhaba samsunda yaşıyorum 0 rh pozitif kan gurubum sağlık sorunum yok böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum 450 tl istiyorum çekilmiş seyahat engelim yok hemen bağış yapabilirim seyahat heryere gelirim

 84. maddi durumum bozuk olduğu için işsiz kaldım uzun zamandır aileme bakamıyorum artık çok zorda kaldığım için böbreğimin birini satmak istiyorum 0RH+pozitif kötü alışkanlığım yoktur uygun fiyata satmak istiyorum böbrek ihtiyacın olanlar buradan yazabilirler.

 85. ÇOK ACİL OLARAK BÖBREĞİMİ BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM.KAN GRUBUM O RH NEGATİF YAŞ 45 .SAMİMİ VE GERÇEK İHTİYAÇ SAHİBLERİNİN BENİMLE MAİL ADRESİMDEN İRTİBATA GEÇMESİNİ BEKLİYORUM . HERHANGİ BİR KÖTÜ ALIŞKANLIĞIM YOK VE SAĞLIKLIYIM

 86. Merhaba hayatım boyunca hep tek yaşadım yani pek yüzüm gülmedi hayatta maddi Bi istegim yok sadece bir iş bide kalacak yer ihtiyaç durumunda para talep etmeden saglıgımı bozmamak şartıyla böbrek verebilirim insanlık bedava parayla degil

  • Ben de zor durumda olduğum için böbreğimi satmak istiyorum. 34 yaşındayım. A Rh pozitif kan grubum. Sağlık sorunum yok. 300 bin TL’ye bağışlamaya hazırım.

 87. 29 yaşındayım hiçbir sağlık problemim bulunmamaktadır. Böbreğimin birini ekonomik nedenlerden bağışlamak istiyorum. Kan grubum A Rh(+)

 88. Acil böbreğimin birini satmak istiyorum hiç bir sağlık sorunun yoktur ab eraş negatif kan gurubum ilgilenen arkadaşlar meilden ulaşsın

  • 29 yaşındayım herangi sağlık problemim yoktur kullandım ilaç çok şükür yoktur kan gurubum 0+rh pozitif acil para bulamadım için böbreğimin birini satmak istiyorum

 89. Emekliler çalışanlar kredıye ıhtıyacı olan borcu harcı olanlar herhangı bır ön ödeme olmadan yardımcı oluyoruz nakıte ıhtıyacı olanlar adresine mail atarak ulaşabilirsiniz allah yardımcınız olsun

 90. yuh be kardeşim. git çalış 3 bin lira için. 1 ay çalışsan kazanırsın.

 91. MERHABA ANKARADA YAŞIYORUM YAŞ 32 Brh+ ACİL BÖBREK BAĞIŞINDA BULUNMAK İSTİYORUM FİYAT UYGUN OLACAK –SIFIR- ALTMIŞ ALTI

 92. Merhaba, A(RH) – / Böbrek ihtiyacımız var babamız için,
  Bağışlamak isteyen olursa yorumu cevaplasın.

 93. Merhaballar ben acil ihtiyacımdan dolayı böbreyimi satmak istiyorum evlenecem ve banka kıredi kartı borçlarımdan dolayı 2 böbreyimden birini satmak istiyorum ÇOK acil “LÜTFEN” gerçekten ihtiyacı ve cidi olanlar arasın (500) bin tl istiyorum cidi olanlar arasın pazarlık payı var hiç bir sağlık sorunum yok hayatımda alkol uyuşturucu sigara kulanmadim gayet sağlıkliyım allahıma çok şükürler olsun LÜTFEN bana yardımcı olun

 94. Acil bağış liyorum ARB+yaş 36 samsun

 95. Borcumdan dolayı böbreğimi satıyorum 150 bin tl Arh+

 96. Destina Masal Karabağ

  A pozitif kan grubuna sahibim böbreğimi satıyorum

 97. 21 yaşındayım alkol kullanmıyorum sigara kullanıyorum 0rh+ kan grubum ilgilenen ulaşırsa sevinirim

 98. Merhaba yaş 43 çok güzel sağlıklıyım AB+ kangurubu alkol sigara yok.300 bin dolar karşılığında verebilirim.okadar borç var

 99. Yuvam dagilmak uzere bobregimi vermek istiyorum A RH +KAN GRUBUM 500 BN SON FYT

 100. böbreğimi acil çok acil bağışlamak istiyorum a rh(+)

 101. Mehmet halil yılmaz

  Acil satılık böbrek peşin satılacak fiyat özelden B R H +

 102. B rh +(pozitif) 31 yaşındayım her hengi bilinen bir hastalığım yok uygun bir fiyata vericem

 103. 19 YAŞINDA ÇOCUĞUM VAR BÖREK NAKLİ İÇİN BÖBREK LAZIM. ALLAH RIZASI İÇİN BAĞIŞLAMAK İSTEYEN

  ARKADAŞLAR BANA ULAŞABİLİRLER.

 104. A+RHD POZİTİF makul fiyatla satılık böbrek

 105. Bokrek ihtiyacı olanlar acıl tesekkurler

 106. Samsun…0 Rh pozitif.. hiç bir sağlık sorunu yok..alkol yok.. sigara var… spor var… böbreğimi bağışlamak istiyorum..

 107. Sigara alkol yok 35 yaşındayım sıkıntıdan dolayı satmam gerekiyo

 108. Slm
  Böbreğimi bağışlamak istiyorum b+pozitif

 109. Böbreğimi satmak istiyorum

 110. Mustafa ŞAHİN

  Merhaba ismim Mustafa 28 yaşındayım. Kan grubum Arh(-) negatif. Alkol sigara hiç kullanmadım spor yapıyorum. Çok ihtiyacım olduğu için böbreğimi satmak istiyorum. Ulaşmak isteyenler numara bıraksın lütfen.

 111. Merhaba ar pozif kan grubum böbreğini bağışılamak istiyorum zor durumda olanlar ulasabilir

 112. Acil satılık böbrek. 25 yaşındayım. A rh(+). İletişim: sak

 113. benim kan gurubun o eraş negatif dir bobreyimi satıyorum borcundan dolayı fiyat 700 bin lira alan bana ulassin acil satilik

 114. Kızım için böpremi satmak istiyorum 05

 115. Kezban Güngör

  Bana yardım edin ne olur böbreyim satmak istiyorum eşimi kurtarmak için satıyorum ilgilenen arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 116. 6 BANKAYA TOPLAM 125 BİN TL BORCUMDAN DOLAYI YUVAM DAĞILMAK ÜZERE.
  AB RH POZİTİF KAN GRUBUM. .
  ESKİŞEHİRLİYİM.İHTİYACI OLAN VE CİDDİ OLAN ALICILARLA GÖRÜŞÜRÜM.

 117. Acil cook ihtiyaçim var paraya yaş 38kan gurubum Arh+ 5 8

 118. Çok acil ödemelerim sebebiyle böbreğimi veya karacigerimi satmak istiyorum ihtiyaç sahibi varsa bana ulaşsın çok acil artık canımdan bile vazgeçtim 150 bin TL nakite ihtiyacım var eğer satıp borcumu ödeyemessem yasamıma son vereceğim toprak olup gitmeden bana ulaşın zor durumdayım hiç bir sağlık sorunum yoktur 0 rh + kan grubum

 119. Acil satılık böbrek. Sadece sigara kullanıyorum, alkol yok. A rh(+). Lütfen acil ulaşın çok zor durumdayım.

 120. a+
  böbrekimi satiyorum
  80 bin dolar
  iranli
  28 yaş

 121. Böbregimi vermek istiyorum gerçekten abr+pozitif 35 yaşındayım sağlıklı ordamda böbreğini vereceğim acil

 122. Böbreğimi bağışlamak istiyorum yaşım 27 kan gurubun 0+ pozitif

 123. Satılık böbrek sahibinden tertemiz sahibi saglikcidir daha 19 yaşındayım ne bir dal sigara ne alkol içmemişimdir kangrubum AB (+)pozitiftir Adana’da yaşıyorum ciddi alıcıları bekliyorum daha tertemiz oldundan 300.000 $ lardan aşşağa teklif yapmayınız alana şimdiden hayırlı olsun

  • 28 yasindayim hacizlerden dolayi bobregimi satmak istiyorum alkol yok sigara yok cok acill arh + kan grubum 300 bin tl nakiye ihtiyacim var hemen veririm numara birakirsaniz ararim hemen ciddi alicilar arasin.

 124. merhaba ismim daniyal yas 23 /a+/saglam cok uygun fiyata verebilecem

 125. Acilen böbreğimi bağışlamak istiyorum hiç bir hastalığım ya da bağımlılığım yoktur ihtiyaç sahiplerine duyurulur

 126. Böbreğimi bağışlamak istiyorum hiç bir sağlık sorunum yok böbrek ihtiyacı olan acilen bana ulaşabilir

 127. SELAMIN ALEYKÜM Brh+ YAŞ 32 YER ANKARA MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI BÖBREĞİMİN BİRTANESİNİ BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM UYGUN BİR FİYAT OLACAK ANKARADA YAŞIYORUM

 128. Acil böbregimi satıyorum 90 bin tl veriyorum alkol uyuşturcu kesinkle kullanıyorum sağlık durumum da çok iydir

 129. 29 yasindayim sigara ve alkol kullanmiyorum 0 + kan grubum bobregimi vermek istiyorum istanbulda yasiyorum ertan adresinden ulasabilirsiniz

 130. Ben Azerbaycanliyim 3 cocuk babasiyim zor durumdayim, memleketde evime haciz gelmis acilen paraya ihtiyacim var bobreyimi satiyorum ciddi olanlar yazsinlar rica ederim yasim 37 kan qurubum 1+ rh hic bir hastaligim yok.

 131. 20 yaşındayım borçlarımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum

 132. Selam mersin de yaşıyorum. İşşizim acil borçları ödemek zorunda yım böbreğimın birini verebilirim. 0.rh – kangurubum.

 133. Ankaradan emrah borçlarimdan dolayi bobrek bağışlamak istiyorum yas 34

 134. 38 yaşındayım böbreğinde hiçbir sorun yok ARH+ maddi imkansizliktan satıyorum Adanadan yazıyorum ilgilenenler yazsın lütfen

 135. Bana ulaşın her türlü tetiklerimi yapıldı 0 negatif kan gurubu hiç bir hastalığım yok

 136. Müjdat bağcı

  Yaş 28
  0 Rh+
  Bursa
  2 böbreğimden birini satmak istiyorum.
  Alkol yok sigaraya 6 ay önce başladım.
  Hiç bir sağlık sorunum yok

 137. Böbregimi satmak istiyorummm

 138. Arkadaşlar kan grubum ab rh(-) negatif ihtiyaçtan dolayı böbregimin birini satıyorum gayet saglıklıyım hiç kötü alışkanlıgım yoktur

 139. 25 yasindayim bi donem alkol kullandim suan icmiyorum sigara kullaniyorum acil ihtiyactan dolayi bobregimin birini satmak istiyorum normal verilen ucretin yarisina raziyim gercekten ilgilenenler cevap versin lutfen

 140. Borclar uzunden bobrekimi satmaq istiyorum. Siqara alkol yok.

 141. 27 yaşındayım sporcuyum maddi durumdan dolayı böbreğimn birini bağışlamak istiyorum alkol ve sigara kullanmıyorum bu zamana kadarda herhangi bi sağlık sorunu yaşamadım ciddi olanlar irtibata geçsin kan arh + kayseri

 142. Merhaba samsunda yaşıyorum bobregimi bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum çok zor durumdayım eşimden ayrılma asamasindayim 2 tane evlâdım var karaciğer ve bobregimi toplam 430 milyar vereceğim 0 rh pozitif kan gurubum yurt içi yurt dışı engelim yok bağış için heryere gelirim

 143. 34 yaşındaım. Böbrek satmak istiyorum. Sigara alkol kullanmıyorum

 144. ben çocuklarıma bakmak için bobreyimi satıyorum alan kişi bana ulassin o eras negatif kanım

 145. BÖBREGIMI SATMAK ISTIYORUM BORÇLARIMIZ YUZUNDEN 🙁

  35 YAŞINDAYIM BU ZAMANA KADAR NE 1 DAL SİGARA NEDE 1 BARDAK ALKOL VB İÇECEKLER ASLA
  KULLANMADIM A RH – KAN GRUBUM AYRIYETTEN 5-6 YILDIR SPOR YAPIORUM. HERGUN İŞYERİNDE 1*5 LITRE SU SPOR SALONUNDADA 2 LIRE SU TÜKETIRIM YAZ KIŞ DEMEDEN .
  su içtigimde elımde tupperle 10 dk da bir wc ye cıkıyorum yanı sorunum yok .AĞRI SANCI VS VS BU YAŞIMA KADAR YAŞAMADIM ŞÜKÜROLSUN

  SAGLIK SIRKETINDE CALISTIGIM ICIN YILDA 2 DEFA SAGLIK TETIKLERIMIZ YAPILMAKTADIR

  samsunda ıkamet etmekteyımm MAİL ADRESIMDEN IRTIBATA GECEBILIRIZ .

 146. Böbreğimi satmak istiyorum

 147. Böbreğimi satmak istiyorum sigara, alkol , uyuşturucu kullanmıyorum sağlık sorunum yok 300 bin TL istiyorum
  Kan grubum AB RH POZITIF

 148. MERHABA ANKARADA YAŞIYORUM YAŞ 32 SİGARA ALKOL HİÇ KULLANMADIM. Brh+ ACİL BÖBREKBAĞIŞINDA BULUNMAK İSTİYORUM

 149. Borçlarım yüzünden böbreğimi satmak istiyorum. Yaş 19 kan B-negatif

 150. a rh pozitif acilen borçlarımdan dolayı böbreğimin birini bistiyorum ilgilenenlerin ciddi olanlar bana ulaşa bilir

 151. Maddi sorunlarim var aşamıyorum çok yoruldum kafamı ne tarafa çevirsem sıkıntı A ERAÇ POZITIF kan gurubum 33 yaşındayım sağlıkli sporcu biriyim gerçekten ihtiyacı olan vara adresinden ulaşsın böbreğimi vereceğim kişiye hakkım gani gani helal olsun oda bir yuvayı kurtaracak bu numarayı da arayabilirsiniz benim numaram gun icerisinde calisiyorum cevap veremesem mesaj atin bana hemen dönüş yaparım rabbim herkesin yardımcısı olsu l

 152. mehmet kılıç

  merhabalar arkadaşlar çok acil bübrek ariyanlar bübreğimin tekini borçlarimda dolayi satmak zorundayim başka çarem yok kan gurubum arh-pozitif cidi nakil bekleyen varsa arasin fiyat olarak anlaşiriz sadece borcumu kapatmam için yetecek yaşim 35 sağlikliyim sigara kulanmiyorum.

 153. Acil paraya ihtiyacım var böbreğimi 1ni satmak istiyorum lütfen yardımcı olun kan grubu bhr pozitif

 154. assalamu aleykom ben yapanciyim bene sikinti icindeyim para çok acil lazim bobrek satmak istiyorum imkani guzal olan zenginler olursa lutfen sizde yardamci olun bende sizza yardamci olyorum lutfen ailam sokaklarde kaldi evimizge el koydilar borclar kapatmasak halimiza meymunler agliyo lutfen cavab bekliyorum

 155. ankarada oturuyorum Br+ KANGURUBUM YAŞ 32 SAĞLIK PROBLEMİMYOK SİGARA ALKOL HİÇ KULLANMADIM UYGUN FİYATTA ANLAŞIRIZ

 156. Merhaba yaş 32 ANKARA’DA YAŞIYORUM. ÇOK ACİL BÖBREĞİMİ VEREBİLİRİM. Br+ SİGARA ALKOL HİÇ KULLANMADIM LÜTFEN ULAŞIN BANA MADDİ DURUMUM ÇOK ZAYIF. ANKARA’DA YAŞIYORUM.

 157. Benim kan grubum A rh negatif böbreğimi uygunsa verebilirim

 158. Ömer Akçelik

  Böbreğimi bağışlamak istiyorum 0rh +Ankara yaş 42 herhangi sağlık sorunum yok ciddi olanlar iletişime 43geçebilir.

 159. Satılık böbrek var 28 yaşın da yım bu güne kadar hiç bir rahatsızlık geçirme dim Allah’ıma şükür maddi sıkıntı lar yüzün den bobregimin birini satmak istiyorum alıcı lari bekliyorum

 160. konya bobrek satlık a+rh pozitif neden sadece para

 161. Merhaba acil durumdan dolayı böbreğim satılıktır. Bende bu para ile kızımın sağlığı için kullanacağım lütfen ciddi alıcılar arasın. 0 rh+ sağlıklıyımdır.

 162. MERABA 33 YASINDAYIM ÜCTETLİ ORGANIMI BAGISLAYA BILIRIM DENİZLİDE YASIYORUM

 163. 50 yaşındayım .ciddi bir rahatsızlığım yok.sigara alkol ve uyuşturucu kullanmıyorum.borçlarım yüzünden böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum.kan grubum 0rh+

 164. 34 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum çok zor durumdayım hiçbir sağlık sorunum yok 0rh pozitif kan gurubum numaradan ulaşabilirsiniz karaciğer ve bobregimi toplam 450 milyar istiyorum

 165. Hakan alkanlar

  Borçlarımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum

 166. Böbreğimin birini satmak istiyorum maddi imkamsızlıklar yüzünden

 167. Arkadaşlar annem için acil Arh- kan uyumlu böbrek ihtiyacımız var😔😩Duyarlı arkadaşlar telefon numaram 0 whatsapp üZerinden ulaşabilirsiniz.Şimdiden ilgilendiğiniz için Allah razı olsun.

 168. Borçlarım var acil böbrek arayanlara hastası olan a rh+ yaş 19

 169. Böbreğimi satmak istiyorum çok acil ulaşin

 170. bende bobregimin birini bagislamak istiyorum ihtiyac sahibine

 171. İbrahim aslan

  merhabalar maddı durumum bozuk oldugu ıcın bobregımın bırını bagıslamak ıstıyorum ltf banada yardımcı olun aılem dagılmak uzere allah rızası ıcın 3tane evladım var ıstedıklerını alamıyorum kopekgıbı calısıyorum ama olmuyor yetmıyor onları kaybetmektense bır bobregımı bagıslayayım saygılarımla

 172. Çok acil böbrek sağlam sorunsuz acil

 173. Çok sağlıklıyım hiç bir hastaliğim yok çok Şükür alıcı bekliyorum çok acil yazarsanız memnun olurum

 174. Orh pozitif kan grubum böbreğimi satmak istiyorum 28 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok alkol uyuşturucu hayatımda hiç kullanmadım

 175. Bobregimi bagislamak istiyorum hiç bir sağlık sorunum yok ameliyat olmadim yas 37 sigara alkol hiç kullanmadim kan gurubum A + pozitif

 176. Antalya’da yaşıyorum.Maddi imkansızlıktan dolayı Böbreğimi satmak istiyorum.Yaşım 47 Kan Grubum ARH+

 177. Merhabalar Bende Borçlarımdan Dolayı Böbreğimi satmak istiyorum

 178. 30yasindayim böbregimi satcam ciddi olanlar arasin kangrubum a.rh.+ ben cok ciddiyim ciddi olanlar arasin saglik sorunum yok arayin konusalim e posta adresini kullanmiyorum

 179. 0 rh (+) yasim 34 babrek bagisi yapmak istiyorum ve adanada oturuyorum 54

 180. mehmet kılıç

  çok acil borçlarimda dolayi bübreğimin tekini satmak zorundayim allah rizasi için cidi alicilar beni arasin kan gurubum ahr pozitif sağlikliyim sigara kulanmiyorum içki kulanmiyorum cidi olanlar bana ulaşsinlar yoksa kendimede ailemede zarar veremilirim zor dünemler geçiriyorum kimse bana borç vermedi satmak zorundayim

 181. Bende böbregimi satmak istiyorum ciddi olanlar arasin yas 30 hicbir saglik sorunum yok acilll a.rh + kan grbu alkol yok saglik sorunum yok

 182. Böbrek bağışlamak istiyorum dolandırıcı değil ihtiyacı olana veririm kan grubu b pozitif uygun olursa yaş 25 hastalık yok no 054

 183. Böbrek alıcıları ulaşsın alkol vb şeyler kullanmıyorum fıyat son derece uygun olacaktır denemekte şans var bi arayın bence
  053

 184. Bende İçra borçlarımdan dolayı böbreyimi acil satiyorum yaşım 41 denizlide ikamet ediyorum hiç bir sağlık sorunum yok alkol yok kan grubu a+ pozitif

 185. Acil ulaşın vericiyim donörüm sonsuzluk

 186. Bütün organlarımı satmak istiyorum

 187. A eraç pozitif kan gurubum 33 yaşındayim istanbuldayım hiç bir sağlık sorunum yok maddi sorunlarımdan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum ciddi olanlar numaralı telefondan bana ulaşabilir cevap veremesemde mesaj atın alacakların korkusundan açamıyorum telefonumu mesaj atmaniz yeterli hemen dònüş yaparım allah herkesin yardımcisi olsun

 188. Böbrek bağışlamak istiyorum dolandırıcı değil ihtiyacı olana veririm kan grubu b pozitif uygun olursa arayın watsab

 189. Hayırlı günler bende böbreğimi satıyorum yaşım 30 sigara alkol yok kan grubum arh+ ciddi alıcılar mail adresime yazabilirler sakaryaspor

 190. Arh+ 23 yaşındayım sigara alkol ıcmiyormm böbreğimin birini satmak istiyorum maddi sıkıntılarim var 054

 191. bobregimi bağışlamak istiyorum 05

 192. Organ naklinden acil paraya ihtycm var 0 r pozitif sigara alkol madde yok

 193. Böbregimi satmak istiyorum kan gurubum brh + maddi sıkıntılarımdan dolayı acil başka satılan organ varsa onuda satabilirimç…

 194. yaş 32 Brh+ çok acil böbreğimi satmak istiyorum sigsrs alkol hiç kullanmadım

 195. Kredi, kredi kartları, destek hesap borçlarımı ödeyemez duruma geldim böbreğimi satmak istiyorum yaşım 35 0 Rh+ alkol kullanmıyorum sigara bıraktım 5 yıl günde 5 adet içmişliğim var acill

 196. Slmlr ben de böbreklerimi satmak istiyorum hiç bir sağlık sorunum yok sigara alkol kullanmam kan gurubum arg+

 197. mehmet kılıç

  merhabalar bende madi imkazsizlikta borcumu üdebilmek için bübreğimin tekini satmak istiyorum cidi olanlar arasin lütfen cep numaram

 198. 24 yaşındayım hiç bir sağlık sorunum yok ama çocuklarım la çok çaresiz bir durumdayım eğer isteyen varsa böbreğimi satmak istiyorum kan gurubu a+ph

 199. Böbreğimi gerçekten ihtiyaç sahibi birine bağışlamak istiyorum dolandırıcı değil ihtiyacı olana veririm

 200. 55 böbrek yada kara ciğer verebilirim

 201. Evlencem para lazım böbreğimi satmak istiyorum 27 yaşım İstanbul da oturuyorum sadece sigara kullanıyorum tlf no 0

 202. Böbreğimi bağışlamak istiyorum alkol kullanmıyorum yaş 26

 203. Fiyatta anlaşırsak olduğundan daha ucuza böbrek satılık İstanbul da oturuyorum yaşım 26 mayısta 27 olacam evlenmek için para lazım zaferyildiz mail adresim ciddi alıcılar mail atsın sadece sigara kullanıyorum

 204. 35 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum 0 rh pozitif kan gurubum çok acil ödemelerinden dolayı nakit ihtiyacım var alkol kullanmıyorum sigara 3 günde 1 paket

 205. İcralık durumumdan dolayı yuvam yıkılmak üzere bu yüzden böbreğimi satıyorum.36 yaşındayım.AB RH pozitif kan grubum.125 BİN TL.istiyorum.Durumum acildir.055

 206. Mecbur meçıl

  Bobreğimin birini satıyorum ayleme bakbak zorundayım hiçbir gelirim yok yoksulluktan bıktım artık çocuğumun geleceyini kurtarmak istiyorum bir baba olarak yılardır uğraşmama rağmen gecemi gunduzume katmama rağman hiçbir şey sahibi olamadım aylem raht etsin yeter bu yuzdende benim bir parçamın eksik olması hiçbirşeyimi kaybetirmez.gerçek alıcı varsa no dan watsap tan ulaşabilirler işallah busefer aylem için bir işe yararım.

 207. Acil böbrek bağışlamak istiyorum tel vatsap mesaj bekliyorum yaş 30 hiç bir sıkıntım yok

 208. Merhaba böbrek bağışına bulunmak istiyorum maTDİ durumum bozuk citdi kişiler arasın

  • Ramazan Yılmaz

   Ailevi sorunlarım dan dolayı böbrek ve karaciğer im ihtiyac icin 3 cocugum la ortada kaldım işsizim caresiz im calıp hırsızlık yapmıyorum bu konuya mecbur kaldım

 209. Böbrek ihtiyaçı olan beni arayabilir 41 yaşındayım hiç bir sağlık sorunum yok kan grubu a.+ pozitif

 210. Maddi sorunlarım nedeni ile böbreğimin birini satmak istiyorum 0rhnegatif yaşım 32 acil

 211. Böbreğimi ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum alkol ve uyuşturucu kullanmıyorum 0rh- 0

 212. Merhaba böbrekgimi bağışlamak istiyorum ilgilenen varsa mesaj bıraksın

 213. Ailevi nedenlerinden dolayı böbreğini satmak istiyorum ciddî kişiler arasın b rh pozitif acil

 214. Ailevi nedenlerden ve çocuklarımın istikbali için böbreğiminbirini satmak istiyorum b rh pozitif kangurubum ciddi kisiler ulassin acil

 215. 25 yasindayim maddi ihtiyactan dolayi bobregimi yada karacigerimin yarisini satmak istiyorum sigara harici hic bir madde kullanmadim A rh+. corum ankara amasya samsun civarinda baska biyere gelemem. Ilgilenenlerin bilgisine.

 216. Bobregimi satmak istiyorum yasim 37 hayatimda hic alkol sigara vb.seyler icmedim herhangi bir saglik sorunum yok 0rh – 60/65 bin civarinda

 217. Böbreğimi satmak istiyorum alkolü önemli günlerde kullanıyorum sadece ayrıca bol miktarda içmekteyim 27 yasındayım

 218. Böbreğimi satmak istiyorum alkolü önemli günlerde kullanıyorum sadece ayrıca bol miktarda içmekteyim

 219. Merhaba böbrek yada karaciger hangisi olursa orh- negatif 32yasındayım saglıkla ilgili sıkıntım yok istanbulda yasıyorum ama farketmez turkiyenin heryerine gelirim yeterki anlaşalım laf olsun diye degil gercekden cidi ciddi kararlıyım trabzonluyum trabzonda ikametimi heryere alabılırım

 220. Mrb Sakarya’dan yazıyorum yaşım 30 hiçbir sağlık problemim yok maddi olarak çok zor günler geçiriyorum ve bu yüzden böbreğimin birini satmak istiyorum
  Bu işin şakası yok arkadaşlar lütfen ciddi alıcılar varsa yazsın iş yerinden yılık izine ayrılıp her yere gelebilirim
  Cevremdekiler görmesin diye sahte mail adresi açtım bilginiz olsun hayırlı geceler

 221. acil bobregimi bağışlamak istiyorum sağlık sorunum yok

 222. MERHABALAR YAŞIM 30 BU YAŞIMA KADAR SİGARA VE ALKOL KULLANMADIM SAĞLIKLI BİR İNSANIM HASTANE YÜZÜ GÖRMEDİM BENDE KARACİĞER PARÇASI SATIYORUM

 223. Cengiz güçlücan

  Slm maddi durumdan dolayı böbrek satmak istiyorum. B rh negatif kan grubum

 224. Mehmet sakir seven

  Ihtiyaçtan dolayı acil organ satmak istiyorum ciddi alıcılar arasın turkiyede her yere gidebilirim kan gurubun A rh +

 225. 37 yaş 0rh pozitif acilen böbreğimi satmak istiyorum

 226. Yaşim 24 de sağlikli biriyim böbrek nakli yaptirmak istiyorum fiyat ve ayrintilar icin yuz yuze gürüşürüz İstanbul

 227. Bobrek icin aradim 43 yqs alkol yok saglikliyim.

 228. Mrb bobregimi satmak istiyorum alkol ve uyuşturucu kullanmadım yaş 28 herhangi bi ameliyat geçirmedim hastanede yatmadım arh+ kan gurubum ilgilenenler bu no dan ulaşabilir 60

 229. Selam aleykum maddi durumdan dolayi acil böbremin tekini satmak istiyorum her turli fiyata anlasiriz hic bir saglil sorunum yok bir tek sigara kullaniyorum baskada hic bir kotu aliskanlim yok gunde en fazla 5 adet sigara iciyorum yasim 22

 230. Borçlardan dolayı böbreğimi satmak istiyorum öyle uçuk fiyat istemiyorum

 231. Borcum var paraya ihtiyacım var böbrek satmak istiyorum tlf

 232. Borcum var paraya ihtiyacım var yaş 23 böregimi satmak istiyorum ciiddiyim tlf 053

 233. O Rh pozitif

 234. kan grb arh+ böbreğimin birini veya kara ciğerimin bir bölümünü kredi borcumdan dolayı bağışlaya bilirim yardımcı olacak kişiye

 235. Mrb acil bobregimi vermek istyrm a rh pozitif

 236. Mrb istnabulda yasiyorum ismim omer yasim 30 a rh pozitif kan grubum ihtiyaci olan istanbulda tahlilleri yapmak isteyene bobrek ve ciger naki yaparim

 237. Borçtan dolayi böbreğimi birini satmak istiyorum sigara alkol hiç kulanmadim 40 yaşindayim kan gurubum 0.Aeraş pozitif acil ama

 238. 38 yaşındayım, 150 bin nakte ihtiyacım var. Siğara, alkol gb kötü alışkanlığım yok: bir kez ameliyat oldum uzun zaman önce göbek fıtığından… Arh(+) kan gurubum….ve olurda anlaşırsak İzmir dışına çıkamam…..

 239. Kula minnet etmektense böbreğimi satmayı tercih ederim

 240. mrb bende bir böbregimni bağişlamak istiyörüm 32 yaş cok sağlikliyim ihriyaçi varlar benimle ulaşsinler

 241. böbreğini satmak ISTIYRM a rh pozitif tel

 242. Kan grubum AB rh+ yaş 35 sigara alkol yok.Böbreğimin birini Birini vermek istiyorum dileyen yazabilir.

 243. 0 rh pozitif kan gurubum böbreğinin 1 tanesini bağışlamak istiyorum karaciğerininse yarısını bağışlamak istiyorum 2si birlikte 400.000 tl bağışlamak istiyorum numaradan ulaşabilirsiniz

  • Böbrek ihtiyaçı olan beni arayabilir 41 yaşındayım hiç bir sağlık sorunum yok kan grubu a.+ pozitif

 244. br+ kan grubu böbreğe ihtiyaç duyanlar bana ulaşabilir mi yaş 31 sağlık sorunum yok 1

 245. 500 000 tl bobregimin biri satilik a rh pozitif acilen

 246. İki kişiyiz böbrek satmak istiyoruz fiyatta anlaşırız ulaşın

 247. Bobregimi satmak istiyorum a rh pozitif acil 200 bin tl

 248. 39 yaşındayım b.rh.pozitif böbreğimin birini satmak istiyorum tahlilerim hepsi temiz

 249. Böbreğimi satmak istiyorum sigara, alkol , uyuşturucu kullanmıyorum sağlık sorunum yok
  Kan grubum Arh +pozitif

 250. Böbregimi vermek istiyorum iki tarafda mutlu olsun 35 yaşindayim abrh+ pozitif

 251. Merhaba 26 yaşındayım böbregimi makul bir fiyata kredi borcum yüzünden satmak istiyorum icralık oldum çok ihtiyacım var kanım ABrh(-) sigara alkol kullanmıyorum.

 252. 35 yaşındayım sağlık sorunum yok a rh + kan gurubuyum böbrek imi satmak istiyorum

  • Merhabalar 28 yaşındayım. Sağlık sorunum yok alkol sigara kullanmadım bugüne kadar kan grubum B rH + acil ihtiyacimdan dolayı bagisliyorum

 253. Sigara akol kullanmıyorum herhangi bi sağlık sorunum yok 0 rh pozitif kan grubum acil böbreğimi satmak istiyor um

 254. Merhaba ben kaya böbregimin birini satmak istiyorum A Bh+ kan gurubum ihtiyacı olan mailden ulaşabilirler

 255. ben kendim rizamla vermk istyorum mesut

 256. Böbreğimi satmak istiyorum alkol sigara yok fiyat uygun olacak

  • B rh + 31 yaşındayım hiçbir sağlık problemim yok sigara alkol kullanmadım böbrak bağışı yapmak istiyorum

 257. Böbreğimi satmak istiyorum sigara, alkol , uyuşturucu kullanmıyorum sağlık sorunum yok 300 bin TL istiyorum
  Kan grubum AB+pozitif

  • 0rh- kan grubu yaş 20 sağlıklıyım borclarimdan dolayı satıyorum fiyat konusulur sadece whatsapptan ulaşın İstanbul boş muhabbete aramayın kimse bunu yapmak istemez ama hayat şartları mecbur ediyor Rabbim herkezin yardımcısı olsun

 258. cevap geldimi

 259. Satılık böbrek var 28 yaşın da yım bu güne kadar hiç bir rahatsızlık geçirme dim Allah’ıma şükür maddi sıkıntı lar yüzün den bobregimin birini satmak istiyorum 2.5 tirilyon alıcı lari bekliyorum

 260. Ali Himmet lskenderoglu

  Borcum var böbrek satmak istiyorum

 261. acilen bübreğimi saatmak istiyorum borçlardan dolayi her hangi bir sağlik durumum yok sigaram yok alkol yok kan gurubum ahr pozitif lütfen cidi olanlar arasin fiyata anlaşiriz

 262. uncelikle merhabalar yaşim 36 bübreğimin tekini madi yetersizlikten bağişta bulunuyorum.ihtiyac sahibi bir aile varsa bana ulaşsinlar kan gurubum ahr – pozitif sigara kulanmiyorum alkol almadim bana ulaşacak numar çok acil lütfen

 263. Mustafa Aydemir

  satılık böbrek var kan gurubum 0-negatif arkol uyusturucu hiçbir madde kullanmadım fiyat 2 tiriliyon istiyorum

  • Satılık bobrek kan gurubum b rh + pozitif alkol sigara yoktur. Gerekli kontrolleri yapabiliriz. Acil paraya ihtiyacım var. Sizin de bobrege ihiyaciniz var. Gelin ikimizinde isi gorulsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir