Traktör Kredisi Veren Bankalar 2019
Traktör Kredisi Veren Bankalar 2019

Traktör Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Şartları (HİBE)

Sıfır veya ikinci el traktör almak isteyenlere kredi veren bankalar ve faiz oranları. 2019 yılında traktör kredisi almak isteyenlerden istenilen belgeler. Sıfır veya ikinci el traktör kredisi veren bankalar kaç ay taksit imkanı sunmaktadır. Traktör almak isteyenlere finansal destek veren bankalar hangileri. Traktör Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Şartları hakkında merak ettikleriniz.

TEB Traktör Kredisi 2019

Tarım sektöründe faaliyet gösteren çiftçilerimizin ihtiyacı olan traktörü alabilmeleri adına düşük faz oranı ve uzun vade imkanı ile kredi veren bankaların başında TEB gelmektedir. Bu banka sıfır kilometre veya ikinci el traktör almak isteyen müşterilerine uygun faiz oranlı kredi vermeye devam ediyor. Sıfır ve ikinci el traktörler için birbirinden farklı vade seçeneklerinden yararlanarak ihtiyacınız olan traktörü rahatlıkla alabilir ve nakit akışına uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu Traktör Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Şartları hakkında ayrıntılı bilgi vermek gerekirse;

 • Sıfır kilometre Traktör alımlarında 60 ay vade imkanı vermektedir
 • Alacağınız sıfır kilometre traktör kredisini isterseniz yılda bir taksit ödeme imkanı ile kullanabilirsiniz
 • Sıfır kilometre traktör alımlarında anahtar teslim fiyatının %75 ’ine kadar kredi kullanma imkanı tanınmaktadır.
 • İkinci el traktör almak isteyenlerin alacakları traktörler 5 yaşını geçmemiş olmalıdır
 • İkinci el traktör alımlarında 60 aya kadar vade imkanı tanınmaktadır
 • Alacağınız ikinci el traktör kredisini yılda bir taksit ödemeli seçeneği ile kullanabilirsiniz
 • İkinci el traktör alımında satış bedelinin % 60’ına kadar kredi kullanma imkanı tanınmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz imkanlar ve düşük faiz oranı ile TEB Traktör Kredisi 2019 imkanları dahilinde kredi kullanmak isteyenler en yakın banka şubelerine uğramalıdır.

Traktör Kredisi 2019 Faiz Oranları

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019

Çiftçilerimizin tarım faaliyetlerini daha kolay yapmaları adına ihtiyacı olan traktörlerin alımında kredi veren bir diğer banka olarak dikkat çekmektedir. Çiftçilerin ihtiyaçları doğrultusunda alacakları sıfır kilometre veya ikinci el traktör alımlarında düşük faiz oranlı kredi vererek finansal destek vermektedir.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019 imkanları dahilinde verilen değişken taksitli veya sabit taksitli kredi seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bankanın Tarım alanında faaliyet gösteren müşterilerine vermiş olduğu Traktör kredisi türleri ve vade imkanları hakkında ayrıntılı bilgi vermek gerekirse;

 • İkinci el traktör almak isteyenlerin 5 yaşını geçmemiş traktör almaları gerekmektedir
 • Traktörün Kasko değerinin %75 ‘ine kadar kredi kullanma imkanı
 • 3, 6 veya 12 ay vade imkanı
 • Ziraat bankası ile anlaşma yapan firma veya bayilerden alınan sıfır kilometre traktörlerde sabit faiz garantisi verilmektedir
 • Fatura ve satış teklif mektubunun % 75’ine kadar kredi kullanımı
 • Vade sonuna kadar sabit faiz garantisi

Yukarıda belirttiğimiz imkanlar ve düşük faiz oranı ile Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019 imkanlarından yararlanarak yeni veya ikinci el traktör alımı yapabilirsiniz. Traktör Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Şartları içerisinden kendinize en uygun olanını belirleyerek kredi almak istediğiniz banka şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Traktör Kredisi

İkinci el ya da sıfır traktör alımlarında Şekerbank’ ın kredilerinden yararlanabilirsiniz. Banka müşterilerine uygun vade ve faiz oranları sunmaktadır. Alacağınız sıfır traktörlerin anahtar teslim fiyatı baz alınarak kredi verilecektir. Vade 60 ay olarak belirlenmiştir. İkinci el traktör alımlarında ise traktörün bedelinin yüzde 60′ ı kadar kredi kullandırılacaktır. Diğer ekipman alımlarınız için de bu krediden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

TKDK IPARD destekleri kapsamında 2019 yılında traktör desteği verilmeyecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir