teb-esnaf-kredisi

TEB Esnaf Kredisi 4 Yıl Vadeli Veriliyor (Güncel)

İşletmeniz için gerekli olan finansal desteği düşük faizli TEB Esnaf Kredisi ile karşılayabilirsiniz. İşletmenizin her türlü ihtiyacı için bu krediyi kullanabilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu esnaf kredisi 48 ay vadeli olarak verilmektedir. 2019 yılında da devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bu esnaf kredisinin yanında bankanın vermiş olduğu diğer krediler. Nakit ihtiyacınız için gerekli olan desteği TEB Esnaf Kredisi ile karşılayabilir ve ister sabit taksit ister nakit akışınıza uygun geri ödeyebilirsiniz.

TEB Esnafa Nakit Kredi Kampanyası

Teb esnafın nakit sıkıntısı çektiği dönemlerde düşük faiz oranı ve 48 ay vade imkanı ile Esnaf Nakit Kredisi imkanı vermektedir. Sizde işletmenizin ihtiyacı olan nakdi desteği bankanın vermiş olduğu bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Banka esnafa spot kredi, rotatif kredi ve taksitli ticari krediler ile bu imkanı sağlamaktadır. Bu kredilerin yanında ihtiyacınız olan araç için taşıt kredisi veya iş yeri ihtiyacınız için iş yeri yenileme kredisi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu TEB Esnaf Kredisi Faiz Oranları kaçtır? nasıl başvuruda bulunulur? kimler yararlanabilir? gibi sorularınıza cevap verelim.

TEB Taksitli Ticari Krediler

İşletmeler tüm ihtiyaçları için bankanın vermiş olduğu Taksitli Ticari Kredi imkanından yararlanabilirler. Her türlü ihtiyaç halinde bu kredi imkanından yararlanabilir ve 48 ay vadeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu kredi imkanından yararlanan esnafımız nakit akışına uygun ödeme takvimi oluşturabilirler. Bu imkanlar dahilinde kredi kullanmak isteyen işletmeler en yakın TEB şubelerine uğramalıdır.

Teb Esnaflara özel kredi imkanı sağlıyor.

TEB İşyeri Destek Kredisi

İşletmelerin yeni bir iş yeri satın almak istediklerinde gerekli finansal desteği TEB İşyeri Destek Kredisi imkanından yararlanmaları sağlanmaktadır. Bankanın vermiş olduğu iş yeri edinme kredisi düşük faiz oranı ve uzun vade imkanı ile rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu iş yeri edinme kredisini ister sabit taksit imkanı isterseniz nakit akışına uygun ödeme planı ile kullanabilirsiniz.

Teb Esnaf Kredileri için tıklayın.

TEB Esnafa Taşıt Kredisi

Esnafımızın işleri için gerekli olan araçları alabilmeleri adına verilen bir kredi türüdür. Bu kredi ile sıfır kilometre bir araç alabilir ve 48 ay vadeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu düşük faizli taşıt kredisi ile işiniz için gerekli olan ticari araçları rahatlıkla alabilirsiniz.

Esnafa Plaka ve Hat Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası birçok alanda esnafa destek olduğu gibi plaka ve hat kredisi de veriyor. Gerek yeni bir ticari taksi plakası veya hat alımlarında, gerekse mevcut hat ve plakaların rehni karşılığında bütün nakit ihtiyaçlarına finans desteği sağlamaktadır. Banka taksi işletmecisi müşterilerine özel plaka alımları da birlikte olmak üzere bütün nakdi ihtiyaçlarda; plaka bedelinin P’sine kadarı için 60 ay vade ve güzel oranlar ile finans desteği sağlamaktadır.

Taksi plakasına verilen krediler Ankara, İzmir, İstanbul illerinde geçerlidir. Bölgeye göre tutarlarda değişiklik olacak olup üst sınır 200 bin TL olarak belirlenmiştir. Taksi plakalarının haricinde İl Trafik Encümeni’nce belirlenen ve onay alan belli bir plaka serisi veya harfi ile sabitlenmiş ticari hatlarınızın rehni karşılığında nakit ihtiyaçlar için gerçekleştirilecek olan başvurularda kişiler özel olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Esnafa Plaka ve Hat Kredisi
Esnafa Plaka ve Hat Kredisi

TEB Kosgeb Kredileri

Belirli dönemlerde esnafa kredi veya hibe desteği veren Kosgeb desteklerini TEB bankası aracılığı ile kullanabilirsiniz. Bankanın Kosgeb ile yapmış olduğu protokol kapsamında tüm destekler için işlemlerinizi banka şubelerinden yapabilirsiniz. Bu tür kredi desteklerinden yararlanmak isteyen işletmelerimizin öncelikle yapması gerekenler Kosgeb veri tabanına kayıtlı ve kayıt sisteminde bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. Bu neden ile TEB Esnaf Kosgeb Kredisi Desteklerinden yararlanmak isteyenler biran önce veri tabanına kayıt işlemlerini tamamlamalıdır.

Sizde Bankanın vermiş olduğu kredi imkanlarından kendinize uygun olanını kullanabilir ve uzun vade imkanı ile kolaylıkla geri ödeyebilirsiniz. TEB Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Şartları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler en yakın TEB şubelerine uğramalıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir