Hafta Sonu Evde Yapılacak Ek İşler Nelerdir?

Hafta sonu kimilerine göre dinlenmek, ihtiyacı olan kesim için ise ek iş fırsatı demektir. Haftanın 5 günü kazandıkları yeterli gelmeyen kimseler cumartesi, pazar part time çalışarak günlük harçlığını çıkarmaktadır. Özellikle işçi, ev hanımı, ve öğrenci kesimi hafta sonlarını iyi değerlendirmek için iş seçeneklerini araştırmaktadır. Bu iki günlük çalışma ile kazanç sağlamak isteyen gençlerimiz için ek gelir seçeneklerini detayları ele aldık. Sizde hafta sonu  çalışmak istiyorum diyorsanız sitemizi takipten ayrılmayın.

Hafta Sonu Evde Yapılacak Ek İşler Nelerdir?

Şehir dışında okuyan birçok öğrencimizin okul ihtiyaçları için çalıştığını biliyoruz. Bunun yanı sıra tek maaşla geçinemeyen birçok kardeşimiz hafta sonu da iş bularak birkaç saatlik iş bularak günlük kazanç elde etmektedir. Peki yapılabilecek cumartesi pazar iş seçenekleri neler bir bakalım. Öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği düğünler de ,özel günlerde garsonluk, fast food gıdaların satıldığı yerlerde yarım gün çalışmak, hafta sonları el broşürü dağıtmak , organizasyon şirketlerinde görev almak, birkaç saatliğine el işi ürünler satmak, işportacılık yapmak gibi birden çok alanda kendinize iş bulabilirsiniz.

Cumartesi Pazar Evde Ek İşler Yapın

Günümüzde evlilik, sünnet, mevlit, yaş günü, nişan gibi özel günlerde mekan süslemesi kına gecelerine oyuncu, dansçı, müzisyen gibi birkaç alanda görev alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Mühim olan sizin yeteneğiniz ne yönde onu bilmek gerekir. İyi zeybek oynayanlar için birkaç arkadaşlık bir ekip oluşturarak düğünlerde 1 saatliğine güzel paralar kazanabilirsiniz. Genç kızlarımız da şimdi ki kına gecelerinde lüks taht ve figüran  cariye istemektedir. Kimi düğün salonu bu isteği sağlarken kimi düğün sahibi de bu isteği organizasyon şirketlerinden temin ederler. Bu bahsettiğimiz yönde yeteneğiniz varsa saatlik 100 lira bile kazanabilirsiniz. Başvuru için organizasyon şirketlerini dolaşın.

Part-time ve full-time olmak üzere Hafta sonu ek iş ilanlarını sahibinden.com’dan bulabilirsiniz.

El Broşürü Dağıtarak Ek Kazanç Sağlayın

Büyük mağaza ve market açılış, indirim gibi önemli günler de mutlaka broşür bastırarak dağıtım yapmaktadır. Bunları genellikle çalışanlarına yaptırırlar. Ancak yoğun tempo da çalışan firmalar dışarı dan günlük işçi kiralayarak bastırdıkları broşürleri dağıtmanız karşılığında bin adet broşür için 75 lira gibi bir ücret verilir. Bulunduğunuz çevre de ki zincir marketlerden birine baş vurarak günlük gelir elde edebilirsiniz. Hafta sonları okulu olmayan öğrenciler için ideal bir iştir. Genellikle ilan sayfaların da yer alan bu çalışma olanağına kolaylıkla erişebilirsiniz. En basitinden çevre mahallede her kapıya bir kaç broşür koyarak  bin kadar reklam afişi ile  hafta sonu da boşta  kalmamış para kazanmış olursunuz. Eleman.net internet sitesinde cumartesi pazar günleri hafta sonu iş ilanları mevcuttur.

El Broşürü Dağıtarak Ek Kazanç Sağlayın
El Broşürü Dağıtarak Ek Kazanç Sağlayın.

Cafe ve Pastahaneler de Garsonluk Yapmak

Garsonluk her dönemde işsizler için seçenek olmuş hatta memur olup maaşı yetmeyen birçok vatandaşımız hala part time garsonlukta çalışmaktadır. Hele ki öğrenciler pizzacı, dönerci, cafe tarzı yerler de birkaç saat çalışarak iki günlük tatilde bile harçlığını çıkara biliyor. Ücretleri çok miktar da yüksek olmasa da yarım gün ve hafta sonları yapılacak ideal işlerden birisidir. Çalışma saatlerinize de uygun ise anlaşabileceğiniz bir kaç cafe veya lokanta tarzı mekanlara başvuru formu bırakabilirsiniz.

Cafe ve Pastahaneler de Garsonluk Yapmak
Cafe ve Pastahaneler de Garsonluk Yapmak

Evlere Ütü İşi Alarak Para Kazanın

Ev hanımlarının bile vakit ayırmakta zorlandığı ütü işi, çalışan hanımlar için de yorucu bir ev işidir. Özellikle memur bayan iseniz hafta sonu biriken ütüler için günlük bir ütücüye vererek bu yükten kurtulabilirsiniz. Evde oturan bu işleri rutin yapan bir hanım için ise evinde  para kazandıran iş seçeneğidir. Sonuçta her gün yapılan bir işi paranızı alarak neden yapmayasınız ki. Büyük şehirler de parça başı 5 liradan terzilerin yaptığı ütüyü siz 3 liradan yaparak evde 15 parçadan günlük 45 lira elde edebilir. Evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu tarz evde yapılacak ek işler için internet üzerinden ilanlara bakarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hafta sonları evde ek işler yapın.

Hafta Sonu Evde Makale Yazmak

Bizzat kendimin de yapmış olduğum bu işten düzenli yazıldığında bin liraya yakın bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak hafta içi çalışıyor sadece cumartesi ve pazar da 2 şer makale yazarak günlük el harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu yönde yeteneğiniz varda gündemi takip eden biriyseniz bu iş oturduğunuz yerden yapabileceğiniz kazançlı bir iştir. İlk etapta cümleleri toparlamak da zorlansanız da üslubunuzu düzgün ve akıcı kullandığınızda birden fazla makaleyi kolaylıkla yazmanız mümkün. Yine makale yazmak için sayfaların ilan gruplarına bakabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.


14 yorum

 1. Evde iş yapmak istiyorum bana kısa samanda ulasirmisiniz çok hitiyacim var

 2. Cumartesi pazar esenyurt civarı

 3. Benim ihtiyacım var bebeğime mama alıcak param yok yarım elli uzatın

 4. Ankara altindagda oturuyom eve is almak istiyorum

 5. Merhaba ben İstanbul çekmeköyde oturuyorum evde yapılacak iş arıyorum yardımcı olurmusunuz.

 6. İstanbula ikamet etmekteyim evde ek iş almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 7. İzmit kuruçeşmede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 8. Evde ütü yapmak istiyorum haftanın 5 günü

 9. Ben antalya manavgatta oturuyom iş yapmak istiyom el becerilerim mükemmeldir..bu taraflarda da iş verirmisiniz..kredi kart borçlarım var..dönüş yaparsanız sevinirim.tskler

 10. Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var lise mezunuyum ankarada oturuyorum

 11. Merhaba ben mardin/nusaybin den seher albayrak lise mezunuyum evde yapapileceegim paketleme işini bekliyorum yardım ederseniz sevinirim

 12. evde paketleme çorap kalem işi istiyorum okula giden çocuğum var eşim işsiz olursa çok sevinirim lutfen dönüş yapın

 13. Gülnur Kazancı

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum maltepe esenkent mahallesi de oturuyorum irtibat kurarsanız sevinirim

 14. Evlere paketleme isi istiyorum gebze cayirovada ataturk mahallesinde oturuyorum irtibat kurarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir