Eskişehir Borç Para Veren Yerler 2019 Acil Nakit İmkanı

Eskişehir Borç Para Veren Yerler 2019 Acil Nakit İmkanı


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /var/www/vhosts/senetkredi.com/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/senetkredi.com/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Eskişehir’de borç para bulmak diğer illerde olduğu gibi en zor işlerden biridir. Bu kadar büyük bir şehirde para kazanabilmek diğer şehirlere oranla daha basit gibi görülse de, öğrenci potansiyeli yüksek olduğundan yapılabilecek her işe el atıldığını görebilirsiniz. Özellikle girişimcilik adına yapılabilecek her şeyin yapıldığını size anlatabilir Eskişehir!

Öğrenciler İçin Eskişehir’de Borç Para Bulma Yöntemleri

Eskişehir deyince hemen çarşı merkezi aklınıza gelmesin. Bunun içinde Seyitgazi, Sivrihisar, Alpu gibi ilçelerle beraber, Odunpazarı, Tepebaşı, Hamamyolu, Esnaf sarayı, Üniversite Caddesi ve Cengiz Topel gibi mekanlarda mevcut. Şehrin neresinde olursanız olun, öğrenciyseniz ve paraya ihtiyacınız var ise, işiniz zor. Bu şehirde para bulmanın tek yolu tanıdıklar haricinde girişimcilik olduğunu söyleyebiliriz.

Bu şehirde yaşıyorsanız, yapabilecek çok şeyiniz var. Yeter ki para kazanmayı isteyin. Eskişehir için şu seçenekleri söyleyebiliriz.

 1. Günlük İşler,
 2. Part time zamana göre verilen günlük kazançlar,
 3. Nakit bulma veya eldekini paraya çevirme taktikleri,
 4. Yardım kurum ve kuruluşları

Eskişehir’de Günlük Para Kazanmanın Yolları

 1. Eskişehir’de günlük para veren mekanlara başvurup, garsonluk, bulaşıkçılık, komilik ve benzeri işleri yaparak ortalama günlük 100-200 TL. para kazanbilirsiniz.
 2. Hediyelik eşya satışı yapılan yerler için ürünler hazırlayabilir, parça başı para kazanabilirsiniz.
 3. Eğer öğrenciyseniz ve iyi çevreniz var ise, ders notu hazırlayabilir, çoğaltabilir ve bunları satabilirsiniz.
 4. Bir müzik grubuna üye olarak yeteneğiniz dahilinde para kazanabilirsiniz.
 5. Part time çalışılabilen her türlü işyerinde çalışabilir ve günlük hatrı sayılır miktarlarda para kazanabilirsiniz.
 6. Tefeci olduğunu söyleyen kişilerden uzak durmanızı öneririz.

Eskişehir’de Acil Nakit ve Borç Para Bulma Yöntemleri

 1. Esnaf sarayı ve etrafında bulunan bazı telefonculardan  taksitle telefon alabilir ve aynı gün paraya çevirebilirsiniz.
 2. Eskişehir çarşı ve hamam yolunda bulunan Ev-kur mağazasından, Esparkta bulunan Media Markt ve Teknosa’dan telefon kredisiyle cep telefonu alıp, telefoncular çarşısında nakit paraya çevirebilirsiniz.
 3. Kredi kartı limitleriniz dahilinde aylık taksitle altın veya altın ürünleri satın alıp, bu ürünleri satarak kısa süreli paraya çevirebilirsiniz.
 4. Gelir belgeniz olmasa bile, bankaların mobil internet bankacılığı hizmetlerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer maaş bordronuz yoksa bankalardan alamazsınız.
 5. Herhangi bir bankadan kredi kartı çıkartıp, kredi kartı eksi bakiye limitinden nakit çekebilirsiniz.

Eskişehir Kredi Çıkartılır İlanları

Odunpazarında, tepebaşında, çarşıda ve kalabalık mekanlardan bozuk sicile kredi çıkartılır gibi ilanları görmek mümkündür. Bu ilanlardan bazıları nakite ihtiyacı olan insanların elinde ki 3-5 kuruşu da alıp ortadan kalbolmak olduğu söylenmektedir.

Eskişehir kredi çıkartılır ilanları

Bazı firmalar ise;

 • Kredi notu düşük,
 • İcralık veya avukatlık olan,
 • SSK veya herhangi bir sigortası olmayan
 • Kara listede olanlara

kredi çekebildiklerini iddia etmektedirler. Bu kişi veya kuruluşlara başvuru yaparken dikkatli olmanızı önermekteyiz.

Yine bu doğrultuda firmaların bir kısmı belirli bir ücret karşılığında sicil KKB notunuza baktıklarını eğer KKB notunuz belirli bir seviyede ise kredi çıkartabildiklerini söylemektedirler. Ayrıca bu KKB sorgulama işlemi için sizden para talep ederler. Yani derler ki, eğer kredi sicil notunuz 800-900 üzerinde ise size büyük ihtimal kredi çıkar. Sizde buna inanarak 100-200 TL. kredi notu sorgulama ücretini ödersiniz ve size bir rapor teslim edilir. Bunun sonrasında icralık durumunuz olduğundan başvuru yapsanız da talebiniz onaylanmaz. Firma ise size %100 garanti vermediği için ödediğiniz KKB öğrenme ücreti zararınız olur. Borç para ararken elde ki 100-200 TL.’den de olabilirsiniz. Bunu Eskişehirde ki her firma için söylemiyoruz ancak Türkiye genelinde böyle kişilerin olduğunu da duymaktayız. Bu sebeple dikkatli olmanızı öneririz.

Eskişehir Faktoring Firmaları (SENETLE PARA VERMEZLER)

Büyük faktoring firmalarının Eskişehir’de şubeleri bulunmaktadır. Bu firmalar eğer elinizde faturalı bir senediniz var ise paraya çevirebilirsiniz. Firmalardan bazıları ve adresleri şöyledir;

Şirinoğlu Faktoring ; Akarbaşı Mahallesi, Atatürk Blv. No:85, Odunpazarı / 

Eko Finans; Hoşnudiye Mahallesi, Cengiz Topel Cad. Nadide Apt. No:48 D:1 Eskişehir

Tam Faktoring; Akarbaşı Mahallesi, Atatürk Blv. 36/A, Odunpazarı

MNG Faktoring; Akarbaşı Mahallesi, Akarbaşı mahallesi Atatürk Bulvarı, No:91 Salih Zeki Apt. Odunpazarı

Doğa Faktoring; Deliklitaş Mahallesi, Cumhuriyet Bulv. Petkon İş Merkezi A Blok D:1, Odunpazarı

Huzur Faktoring; Cumhuriyet Mahallesi Şen Sokak Saldan Plaza N:2 Kat:5 Tepebaşı 0222 220 06 03

Tekrarlamak gerekirse, eskişehir faktoring firmaları acil paraya ihtiyacı olanlara senetle kredi VERMEZ.

Eskişehir’de Maddi Yardım Yapan Kurum ve Kuruluşlar

Eskişehir Valiliğine bağlı olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından da paraya ihtiyacı olanlara mevzuat hükümlerine göre yardım yapılmaktadır. Tabi bu yardımlar bütçe olanakları ve kanun hükümlerine göre yapılabilmektedir. Zira her paraya ihtiyacım var diyene yardım yapılmaz.

Eskişehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Merkez şubesi

Deliklitaş Mahallesi 2 Eylül Caddesi No: 121 Kat 1 Odunpazarı
Telefon Numaraları :  (222) 231 66 13 – 230 08 05

Tepebaşı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Adres; Uluönder Mah. İsmet İnönü-2 Caddesi No:81 (Eskişehir Anadolu Lisesi (EAL) yanı) Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon : 0222 330 66 44 – 330 66 52

Eskişehir Odunpazarı SYDV Adres Bilgileri

Adres Bilgisi : Arifiye Mahallesi 2 Eylül Caddesi PTT Çıkmazı Sokak. PTT Başmüdürlüğü Binası No:9 Kat: 4 Odunpazarı
Tel numarası : 0 222 230 21 81

Sivrihisar SYDV Kaymakamlık Binası Telefon no : 0222 7114661

Bu kurum ve kuruluşların adresleri ve iletişim bilgileri değişmiş olabilir. Bu adres ve bilgiler internet ortamından alınan bilgilere göre hazırlamıştır.

Paraya ihtiyacı olan öğrenciler ve Eskişehirli vatandaşlarımız içeriğimizin altına telefon numarası yazmadan yorum yazarak taleplerini iletebilirler. Bu bilgileri TALEBİNİZ OLMASI HALİNDE yardım gönüllüleri ile paylaşabiliriz. Eskişehir’de maddi durumu iyi olan zenginler ve yardımseverler ise bu kişilere ulaşarak maddi yardım veya burs sağlayabilirler.


23 yorum

 1. 450 tl ııhtıyacım var bugun engellı maasımı 7 sıyle arasıdna alıyorum veren bırı cıksın ben ona maas yatınca verım acıl

 2. 500 bin lira ihtiyacım var . Apart ta kaliyorum üniversite öğrencisi yım . ailemin durumu iyi değil destek alamıyorum. Çok acil nakit lazım yardım edebilecek varsa ulaşabilir mı.

 3. Merhaba. Eskişehirde öğrenciyim. Ailemden destek almıyorum. Ailemle görüşmüyorum. İş yerim ödeme yapmadığı için çok sıkıştım. Ev kiramı en kısa zamanda ödemem lazım. Yapılandırmasını kredi katımdan haciz işlemi başlatılacak. Evimin doğal gazını açtıramıyorum aylardır sıcak suyum yok. Çok acil 1.500 tl nakite ihtiyacım var. Borç verebilecek olan biri olursa en kısa sürede öderim.

 4. Eskişehir’de yaşıyorum 5 bin nakit paraya ihtiyacım var senetle elden ödeme yapabilirim lütfen bı yardımcı olun teşekkürler.

 5. Eskişehirde öğrenci yim çok zor durumda kaldım acilen nakit paraya ihtiyacım var yardımci olabilecek birileri var mi

 6. eskişehirde öğrenciyim 1000 tl paraya ihtiyacım var yardım edebilecek yok mu kiramı ödeyemedim, ailemde sıkıntıda şuan, 2 3 ayiçinde geri öderim

 7. Eskişehir de ikamet ediyorum. Eşim vefat etti kızımla birlikte yaşıyoruz evim kira ve eşimden kalan borçları ödemeye uğraşıyorum tıkandım artık bankalar sıkıştırıyor çalışıyorum ama yetmiyor çok acil nolur 15 Bin lira ihtiyacım var

 8. 15.000₺ nakit ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek varmı

 9. Eskişehir’de öğrenciyim kiramı ve faturalarımı ödeyemedim ailemden destek alamıyorum.Acil iş arıyorum.Ev sahibim evden çıkmam için baskı yapıyor.

 10. Merhaba ben tufan. Eskişehir’de yaşıyorum. Paraya ihtiyacı olan bir bayan öğrenci arkadaşa maddiyat sağlayabilirim.

 11. Yarın için 20.000 nakit paraya ihtiyacım var hem saglıkla ilgili sorunum var hem birtakım borclarım var
  Senetle elden ödeme yapabilirim ayda 1.250 ile 1.500 tl arası ödeme imkanı saglayabilirim . yaklaşık 2 haftadır çırpınıyorum uğraşıyorum ama ne yaptıysam bulamadım lütfem yardım ediniz
  Saygılarımla teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir