Diyarbakır'da Borç Para Bulma Yöntemleri 2019
Diyarbakır'da Borç Para Bulma Yöntemleri 2019

Diyarbakır’da Borç Para Veren Firmalar ve Yerler (GÜNCEL)


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /var/www/vhosts/senetkredi.com/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/senetkredi.com/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Diyarbakır ilimizde acil paraya ihtiyaç duyanlara hemen nakit veren firmalar bulunmaktadır. Kara listede olup olmadığına, gelir belgesi bulunup bulunmadığa bakmadan Diyarbakır’lı vatandaşlarımız hemen para imkanına sahip olabilir. İl merkezi ile birlikte Bağlar, Kayapınar, Yenişehir, Ergani, Sur, Bismil, Silvan, Çınar, Çermik, Dicle, Kulp, Hani, Eğil, Hazro, Kocaköy ve Cüngüş ilçelerinde de senetle para verirler. Bu şahıslar yasal finans kuruluşu olmadıklarından vatandaştan yüksek faiz oranı alarak, parayla para satarlar.

senetle kredi
Diyarbakır da Borç Para Veren Yerler

Diyarbakır’da Taksitle veya Senetle Cep Telefonu Satışı

Eğer borç para alabileceğiniz kimse yok ise tefecilerin eline düşmek yerine, cep telefonu alarak bozdurabilirsiniz. Bunun için Diyarbakır da elden taksitle cep telefonu satan mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Bu mağazalarda elden taksit imkanı sağlandığı ve kredi kartına ihtiyaç duyulmadığı için 48 ay (4 sene) vade yapılabilmektedir. Kocaeli Gebze Senetle Para Veren Yerler ve Kişiler (ADRESLER) içeriğimizden de bilgi alabilirsiniz.

senetle kredi veren yerler
Diyarbakır Taksitle Telefon

Diyarbakır da bulunan tefeciler ve iletişim bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bankadan kredi çekmek için bu yöntemin arasında ki tek fark faiz oranının daha yüksek olmasıdır. Ancak bu yöntem de gayet yasaldır. Aşağıda bu mağazaları ve iletişim adreslerini görebilirsiniz.

 • Yenişehir Mahallesi, Kooperatifler Mah. Ofis Istasyon Cad.
 • Bağlar, Bağcılar Mah. Orhan Doğan Cad.
 • Bosch Mağazası ; Mevlana Halit Mahallesi Bağlar/Diyarbakır
 • Merkez İlçe, Mevlana Halit Mh. Hatboyu Caddesi Di̇yarbakır

Bu merkezlerden 4 yıl vadeli iphone xs, samsung s10 gibi cep telefonlarını satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Senet Bozduran Faktoring Firmaları

Acil nakit yöntemi olan mobil cihaz alım satımından başka elinde faturalı bir senedi olanlara bu firmalar anında nakit para imkanı sağlayabilirler.

 • Bağlar 5 Nisan faktoring,
 • Ağaçgeçit faktoring,
 • Batıçanakçı faktoring,
 • Fatih Faktoring,
 • Mevlaha Halit Factoring,
 • Yeniköy faktoring,
 • Yunus emre,

Taksitle Altın Satışı Yapan Kuyumcular

Diğer bir nakit para bulma yöntemi kuyumcu ve sarraflardan taksitle altın alışverişidir. Müşterinin sağladığı güvene göre elden taksitte yapabilen kuyumcuların bir çoğu Diyarbakır’da kredi kartına taksitle gram, çeyrek, yarım ve cumhuriyet altını satışı yapabilirler. Bu kuyumcular geri ödeme gücü olan ve güven duydukları kişilere elden taksitle satış yaparlar.  Sur ilçesinde bulunan kuyumcular çarşısı  Dabanoğlu Mahallesi, Kuyumcu Sk, adresinde bulunmaktadır.

Acil PAra Arıyorum

Diyarbakır’da Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir